Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logo Audi A4 B7 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam delikatna nieszczelność w gniazdach wtryskiwaczy, to wiem na pewno robiony test szczelności i delikatnie puszcza na 3 i 4 cyl.

Ale mam problem podczas jazdy czasami mi wypada zapłon przerywa samochód podczas przyśpieszania przy około 3.5-4.5k obr. nie dzieje się tak zawsze ale jest uciążliwe. Podczas logów nic takiego nie miało miejsca. Logi robiłem na pb 

Jest ktoś na podstawy tych logów stwierdzić ile to auto może mieć km mam robioną mapę ale nie wiem ile +/- jest km 

Wszystko seria jedynie dp wsadzony i końcowe puchy z 2.0tfsi 

 

Jeśli jest potrzeba mogę zrobić dodatkowe logi dynamiczne statyczne. Chce mieć auto w pełni sprawne bez błędnie jeżdżące.

Proszę o pomoc.

LOG-01-002-033-xxx LPG.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-033-002-xxx.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV

Rozwiązane przez przem8

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
  • Rozwiązanie

Seria to nie jest. Gaz tragedia, do regulacji. Jeśli na benzynie również trafia się takie przerywanie to mozliwe, że głowica mówi papa. Z resztą jak dlugo było jezdzone z tak wyregulowaną instalacją to nic dziwnego.

Moc to pewnie okolo 180-190 kuni.

Edytowane przez przem8

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.06.2025 o 12:41, AmpereQ napisał(a):

Mam delikatna nieszczelność w gniazdach wtryskiwaczy, to wiem na pewno robiony test szczelności i delikatnie puszcza na 3 i 4 cyl.

Ale mam problem podczas jazdy czasami mi wypada zapłon przerywa samochód podczas przyśpieszania przy około 3.5-4.5k obr. nie dzieje się tak zawsze ale jest uciążliwe. Podczas logów nic takiego nie miało miejsca. Logi robiłem na pb 

Jest ktoś na podstawy tych logów stwierdzić ile to auto może mieć km mam robioną mapę ale nie wiem ile +/- jest km 

Wszystko seria jedynie dp wsadzony i końcowe puchy z 2.0tfsi 

 

Jeśli jest potrzeba mogę zrobić dodatkowe logi dynamiczne statyczne. Chce mieć auto w pełni sprawne bez błędnie jeżdżące.

Proszę o pomoc.

LOG-01-002-033-xxx LPG.CSV 2.29 kB · 6 pobrań LOG-01-003-020-xxx.CSV 3.68 kB · 3 pobrania LOG-01-033-002-xxx.CSV 3.45 kB · 2 pobrania LOG-01-115-118-xxx.CSV 3.72 kB · 3 pobrania

Temat rozwiązany sonda lambda przed kątem była problemem jej wartości były +25% a nie -10%/+10%

Stąd gaz tragedia i wypadania zapłonów 

W dniu 25.06.2025 o 13:09, przem8 napisał(a):

Seria to nie jest. Gaz tragedia, do regulacji. Jeśli na benzynie również trafia się takie przerywanie to mozliwe, że głowica mówi papa. Z resztą jak dlugo było jezdzone z tak wyregulowaną instalacją to nic dziwnego.

Moc to pewnie okolo 180-190 kuni.

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.