Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Elektryczne sterowanie lusterkami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z lusterkiem kierowcy. Otóż jest ono sterowane elektrycznie, niestety coś się stało i elektryka działa tylko przy ustawianiu lusterka w górę i w doł, w lewo i w prawo niestety lusterko nie działa. Słychać dźwięk działającego silniczka ale szkło się nie porusza. W jaki sposób naprawić tą usterkę, przkopałem całe forum i nic.

Proszę o pomoc :(

Opublikowano

Witam, mam problem z lusterkiem kierowcy. Otóż jest ono sterowane elektrycznie, niestety coś się stało i elektryka działa tylko przy ustawianiu lusterka w górę i w doł, w lewo i w prawo niestety lusterko nie działa. Słychać dźwięk działającego silniczka ale szkło się nie porusza. W jaki sposób naprawić tą usterkę, przkopałem całe forum i nic.

Proszę o pomoc :(

musisz rozebrac lustro i sprawdzic co tam sie dzieje

jak rozebrac szukaj w manualach montazu mat podgrzewajacych :good:

Opublikowano

jak zdemontowac szklo znajdziesz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html

pewnie wyskoczył Ci zaczep albo jest ułamany ten który zaznaczyłem strzałką na focie.Odpowiada on za sterowanie prawo - lewo na dole jest drugi zaczep steruje góra - dół.Zdemontuj szkło i zobacz co jest grane :good:

1003302azo4.jpg

Opublikowano

prawdopodobnie urwała sie końcówka "ciegna" która wypycha albo pociąga lustro-miałem to samo (marne szanse na sklejenie) najlepszym rozwiązaniem jest zakup sprawnego silniczka (na allegro 20-30PLN) :hi:

Ps.chodzi o ten zaczep który zaznaczył kolega_Solar_ na zdjęciu powyżej :good:

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie

Rzeczywiście sytuacja wygląda tak jak zostało to opisane czyli urwało się zaznaczone na zdjęciu cięgno. Niestety nie ma szans na naprawę bo urwanego kawałka nie ma, zapewne się zgubił, demontaż luterka bajecznie prosty oczywiście po przeczytaniu instrukcji.

Szacuneczek dla pomocnych mi kolegów :good::hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 19:40_________________________________________________No więc sprawa ma się następująco ,tzn. tu są linki do kompletnych silniczków z allegro

http://moto.allegro.pl/item612702522_silniczek_lusterka_vw_audi_renault_peugeot_fiat.html

http://moto.allegro.pl/item631737493_silniczek_lusterka_vw_audi_renault_peugeot_fiat.html

http://moto.allegro.pl/item626056101_silniczek_lusterka_el_vw_seat_audi_opel_bmw_ford.html

Moje pytania:

1. Czy te silniczki pasują do lewego i prawego lusterka, czy kupując trzeba zaznaczyć że ma być np. do lewego lusterka czy może nie ma to znaczenia

2.Które poradzilibyście mi kupić, może ktoś miał już z tym styczność

Opublikowano

Witam ponownie

Rzeczywiście sytuacja wygląda tak jak zostało to opisane czyli urwało się zaznaczone na zdjęciu cięgno. Niestety nie ma szans na naprawę bo urwanego kawałka nie ma, zapewne się zgubił, demontaż luterka bajecznie prosty oczywiście po przeczytaniu instrukcji.

Szacuneczek dla pomocnych mi kolegów :good::hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 19:40_________________________________________________No więc sprawa ma się następująco ,tzn. tu są linki do kompletnych silniczków z allegro

http://moto.allegro.pl/item612702522_silniczek_lusterka_vw_audi_renault_peugeot_fiat.html

http://moto.allegro.pl/item631737493_silniczek_lusterka_vw_audi_renault_peugeot_fiat.html

http://moto.allegro.pl/item626056101_silniczek_lusterka_el_vw_seat_audi_opel_bmw_ford.html

Moje pytania:

1. Czy te silniczki pasują do lewego i prawego lusterka, czy kupując trzeba zaznaczyć że ma być np. do lewego lusterka czy może nie ma to znaczenia

2.Które poradzilibyście mi kupić, może ktoś miał już z tym styczność

Myślę ze z prawej jak i lewej strony jest taki sam silniczek widziałem tylko u siebie z lewej wiec jest taki jak na zdjęciach w podanych przez ciebie linkach.

Ja przymierzam sie też do zakupu(bo mam też urwane jedno cięgno) i prawdopodobnie będzie to aukcja z linku pierwszego czyli http://moto.allegro.pl/item612702522_silniczek_lusterka_vw_audi_renault_peugeot_fiat.html :hi:

Opublikowano

myślę ze nie ma znaczenia która strona :mysli: mocowania powiny być raczej takie same z prawej jak i z lewej strony :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam ja mam podobny problem tyle że silniczka wcale nie słychać przy próbie regulacji prawo-lewo i mam też pytanie od jakiej temperatury zaczynają one grzać bo u mnie ostatnio pojawił sie szron wczesnym rankiem przy -2 ale one nie grzeją pamiętam że ogrzewanie lusterek działało u mnie zimą w temperaturach poniżej -10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.