Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaż osłony tylnej fotela Audi A6 C8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Czy mógłby mi ktoś podesłać instrukcję demontażu tylnej osłony oparcia fotela kierowcy w Audi A6 C8 ?

Numer VIN: WAUZZZF22MN093071

Chcę sobie wymienić matę grzewczą. Poniżej przesyłam zdjęcia foteli

IMG_2088.jpg

IMG_2089.jpg

Rozwiązane przez BlackM4mba

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia.

IMG_2091.JPG

Opublikowano

Dlaczego nie napiszesz jak zdemontować?

Opublikowano
  • Autor
  • Rozwiązanie

 

Film co prawda dotyczy A3 ale mocowania te same.

Opublikowano

No i super, wystarczy👍

 

Zamieniłeś B9 na C8?

Opublikowano
  • Autor

Nie, na razie ten samochód ma mój ojciec, ale wypas i hybryda plug in 55 TFSI e, moc łączna 367km. Na dojazdy do pracy wystarczy jeżdżenie na samym prądzie.

Opublikowano

Super! 

Miał już wymieniany RSG?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Super! 

Miał już wymieniany RSG?

Raczej nie, a co to ? (rozrząd?)   :decayed: 

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano

RSG = Riemenstartergenerator (Rozrusznik-alternator) 4N0903028N

One padają jak muchy i chyba była nawet kiedyś na to akcja serwisowa.

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

RSG = Riemenstartergenerator (Rozrusznik-alternator) 4N0903028N

One padają jak muchy i chyba była nawet kiedyś na to akcja serwisowa.

 

Nie był wymieniany. Możliwe że z tego powodu, że jednak 80% czasu jeździ tylko na prądzie bez załączania silnika spalinowego 

Opublikowano

Raczej nie. Jeżeli padają to jest kaplica. Choinka na zegarach i nic nie zrobisz.

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

RSG = Riemenstartergenerator (Rozrusznik-alternator) 4N0903028N

One padają jak muchy i chyba była nawet kiedyś na to akcja serwisowa.

 

Masz więcej informacji, z którego roku samochody dotyczyła akcja serwisowa?

Opublikowano

Musisz zadzwonić do ASO i podać im VIN. Aukcją było chyba w sumie  objętych 53.000 aut. Była to przymusowa akcja przywoławcza wydana przez Federalny Urząd Transportu Samochodowego (KBA, Kraftfahrt-Bundesamt) w Niemczech. 

 

Opublikowano
  • Autor

Właśnie wysłałem do nich zapytanie, auto z 2021r. więc może mnie to już nie dotyczy

Opublikowano

Możliwe. Ale w późniejszych rocznikach niestety one także padają. To jedna z najczęstszych usterek w C8, poza tym są to fajne auta. Ja szukam od kilku miesięcy S6 C8, ale w mojej okolicy nie mogę nic znaleźć z wymaganym wyposażeniem, które mam obecnie w B9. Z tego powodu B9 zostaje aż coś znajdę coś, co godnie ją zastąpi :grin: 

Wentylacja foteli, matrix HD, HUD,  ogrzewanie postojowe, hak i kilka innych muszą być. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Życzę powodzenia w poszukiwaniach, nie bierz nic na siłę, tak jak piszesz, szukasz jeż kilka miesięcy i lepiej poczekać, niż później żałować. Kolejna sprawa to po co rezygnować z wyposażenia, które się chce :) Największą dla mnie zaletą w A6 C8 w porównaniu do A4 B9 to lepsze zawieszenie oraz lepiej działające matrixy.

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano

Dziękuję:hi:

Dokładnie. W C8 chcę pneumatykę. Teraz mam magnetic ride, ale to nie to samo co pneumatyka. Niestety w B9 takich nie było.

Opublikowano
  • Autor

Ja osobiście zmienię samochód na BMW X5 G05 3.0 tdi pełne wyposażenie z pneumatyką, domykaniem drzwi itd. (mimo całej sympatii do Audi). Mam znajomego, z którym już jestem dogadany na początek przyszłego roku, a samochód widzę codziennie, więc historia pojazdu pewna.

Opublikowano

Też bardzo fajne auta :thumbup1:

Ja zostanę w VAG bo tam się wychowałem, wyszkoliłem i prawie wszyscy w rodzinie są w VAG :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.