Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Program - co powiecie o wykresie ?


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel zrobił sobie dzisiaj program w Passacie. Ot tak się na poczekaniu namyślił - pojechał ogólnie sprawdzić samochód i ... po hamowni chciał więcej :kox:

Passat B5 rocznik '99 AFN 110 KM z przebiegiem 160 tyś (przebieg bardzo prawdopodobny).

Seria była ładna, a program lajtowy.

Załączam wykres i chętnie poznałbym Wasze opinie, czy wszystko jest poprawnie.

passatprogram.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat jest! W jakims stanie nie wiem, nie był "rozbierany"

Dodam jeszcze dla ciekawostki, że na walniętej przepływce wyszło 114,5. Po założeniu nowej przepływki Bosch'a wyskoczyło jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w co nie wierzysz, bo nie bardzo rozumiem?

Ty masz trochę inny silniczek, więc nie bardzo można porównywać.

Z tego co się orientuję, taka moc w AFN to nic specjalnego - od rocznika chyba '98 szła ostatnia wersja oprogamowania, gdzie 115 KM bazowo to był standard.

Tutaj nic nie uciekło, bo samochód ma mały przelot i jest w bardzo dobrym stanie, najwidoczniej.

Zresztą niedługo u siebie chyba zrobię program, a mam tą samę wersję oprogramowania, więc się okaże ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robił program?

Moim skromnym zdaniem to nie był prawdziwy mod z przesunięciem i modyfikacją przebiegów, tylko doj*b.... koksu na paliwie i ładowaniu o powiedzmy +15-20%, stąd przebiegi przed i po modzie pokrywają się praktycznie - czyli nic innego jak taki box w ecu. :confused4:

Osobiście nie zapłaciłbym za takiego moda. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odkrywam karty.

Program zrobiony przez Alta Racing -> http://www.chiptuning-tdi.pl/

Wcześniej o nich nie słyszałem i teraz po googlaniu, też wiele nie wiem, a program ... nie znam się, więc oceniał nie będę.

Samochodem po programie jeździłem. Owszem, przyjemnie przy tych 2000, ale ogólnie szału nie robi, chociaż nie mam do końca porównania, bo przed programem długo nie jeździłem tym samochodem.

Z tego co się zorientowałem, Rogal bierze parę groszy mniej za przyjemność.

A dla ciekawostki, ktoś właśnie na forum pytał o ten warsztat - TUTAJ LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zastanawiasz się między Rogalem, a Alta Racing to skończ i jedź bezwzględnie do Witka.

Jak napisałem wcześniej to nie jest prawdziwy mod, a dojebanie koksu bez korekcji przebiegu charakterystyki - czyli taki german tuning sprzed 10 lat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wcześniej to nie jest prawdziwy mod, a dojebanie koksu bez korekcji przebiegu charakterystyki - czyli taki german tuning sprzed 10 lat :cool1:

ale jeszcze dosyc popularny w Polsce ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam zamiar jechać do Rogala i nikogo innego nie biorę pod uwagę (miałem do czynienia z Witkiem i pełen szacun), ale kolega tak z biegu zrobił sobie program i poprostu chciałem wiedzieć jak został zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...