Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z szyberdachem


FreeLock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!W końcu przyszła wiosna i postanowiłem przyjrzeć się swojemu szyberchowi.Od początku nie działał.Brakowało bezpiecznki.Uzupełniłem go i po przekręceniu pokrętła słychać tylko pstrykanie i nic się nie dzieje.Spróbowałem szyberdach otworzyć ręcznie za pomocą klucza i ładnie się schował pod sufitkę ale jak chciałem kręcić kluczem w drugą stronę szyberdach się tylko leciutko podniósł i potem napotykam duży opór i dalej rezygnuję aby nie przekręcić.Może ktoś z forumowiczów zna się trochę na tym i poradziłby co najpierw sprawdzić po kolei żeby nie pakować się w dodatkowe koszty?czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam!PS.Chciałbym ściągnąć znaczek audi A4 na klapie bagażnika.Czy da się go jakoś ściągnąć sprawnie i szybko?:)czy trzeba czegoś zastosować no i czy wystarczy polerka po takim znaczku aby nie było śladów po znaczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może ze masz silniczek szyberdachu padniety i dlatego Ci tak pstryka.A co do emblematu to było juz na forum wiele razy :wink4: wystarczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/bez_znaczkow_czy_ze_znaczkami-t933.15.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok super bede to musial sprawdzić.A co z tym manulanym podnoszeniem szyberdachu?Ładnie mi się chowa ale już nie chce mi się do góry odchylić??

Tutaj fotki jak maksymalnie potrafi mi się szyber otworzyć.Czy to dobrze?a moze za mało się otwiera?

4590ce684289f0dcm.jpg

4d923a28a01dcd14m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manualne podnoszenie szybru stosujesz wtedy jak nie masz mośliwości sterowania elektrycznie padł silniczkek itp.Wydaje mi się ze tak jak masz ukazany podniesiony szyber na foto jest ok :good: u mie też wyżej się nie otwiera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok super bede to musial sprawdzić.A co z tym manulanym podnoszeniem szyberdachu?Ładnie mi się chowa ale już nie chce mi się do góry odchylić??

Tutaj fotki jak maksymalnie potrafi mi się szyber otworzyć.Czy to dobrze?a moze za mało się otwiera?

4590ce684289f0dcm.jpg

4d923a28a01dcd14m.jpg

Wygląda że jest uchylony na maxa,jutro zmierzę u siebie ile dokładnie się odchyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...