Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błędne wskazania obrotomierza


Pelex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :hi:

Mój problem polega na błędnym wskazaniu obrotomierza tzn. jak np. auto stoi i chodzi na biegu jałowym to według licznika znaczy obrotomierza obroty są na poziomie 750 a climatronik wskazuje poprawną ilość obrotów. Nie dawno z kolegą robiliśmy Logi dynamiczne to nie umiałem osiągnąć obr. po wyżej 4 tyś. na liczniku a według wskazań VAG-a wyszło prawie 5 tyś więc wniosek jest taki że przekłamanie wzrasta wraz z prędkością obrotową :mysli:

Co może być przyczyną bo raczej stwierdzam że żaden z czujników tylko licznik coś szwankuje ale może ktoś już miał taka usterkę i może mi pomóc :)

:shocked: co nikt nie miał takiej usterki :mysli:

Widze że nikt mi nie pomoże no cóż myślałem że chociaż ktoś rzuci hasłem typu :vaglogi::polew:

Żartowałem jak uda mi się rozwiązać problem opisze go tutaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza by Vag-a podłączyć i wejść w Instruments i zobaczyć co się tam dzieje, czy są jakieś błędy. Ewentualnie na nowo zakodować sterownik zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i to jest odpowiedź konkretna :good:

Na Ciebie GREGORY zawsze można liczyć teraz tylko kwestia kiedy będziesz na Spocie pod Areną to byś zerknął mi na to, Vaga oczywiście ktoś przywiezie więc nie mam problemu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przyjechał ale niestety nie moge może z atydzień się to zrobi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...