Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycena auta


Peterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powolutku myślę że może moje audi zmieni nabywce i hipotetycznie zastanawia mnie, jaka powinna być cena wywoławcza. Proszę Was o poradę ile byście wystawili:

Więc o autku:

- 2.6 V6 - szyberdach, klima manualna, elektryka szyb

- Napęd quattro :naughty:

- Gaz PRINS (faktura 5 tys zł)

- felgi 17'' wzór RS opony 225/45/17

- komplet 15 ORI Audi

- wymienione lampy tył po II lifcie

- wymienione lampy przód po II lifcie

Wymienione teraz amorki (Bilstein B8 Sprint + zesatw Eibach Pro Kit) 2800 PLN Faktura

Wymienione tulejki w tylnym zawieszeniu - części ASO faktury

Na dniach będzie robiony rozrząd oraz wszystkie hamulce. Proszę traktować to jako zrobione.

Nie będę ukrywać, że auto miało jakąś przygodę z przodu...Wymieniany prawy błotnik, chyba lampki i coś tam jeszcze, ale jeszcze robił poprzedni właściciel - użytkownik tego forum. O aucie można poczytać na forum historie jego eksploatacji przeze mnie oraz byłego właściciela.

Użytkuje auto rok - jest w jak najlepszym porządku.

obraz001z.jpg

w1024.png

Proszę o jakieś propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka :good: , widać troche inne odcienie lakieru ale to może wina zdjęcia , albo tego malowanego błotnika . a cena to hmm ciężko powiedziec cos koło 16-17 tyś , ale poprostu musisz znależć na takie autko zapaleńca . powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16-17 to jak wygrana w lotka :decayed: 14-15 to max, duży silnik a wiadomo jak na to patrzy wiekszosc ludzi w pl :wallbash: wyglada cacy ale tak jak pisal poprzednik znajdziesz zapaleńca to nie stracisz za dużo .... nik ci nie zaplaci za to ze pozmieniałeś lampy i inne rzeczy eksploatacyjne bo to już sa uroki samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...