Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi dynamiczne A4 B9 3.0 tdi CRTC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę o pomoc interpretacji logów dynamicznych ciśnienia doładowania i i masy powietrza.

Sterownik złapał błąd pt. niewiarygodny sygnał masy powietrza. Wyczyściłem przepływomierz . Chociaż nie było na nim śladu oleju. Po czyszczeniu błąd na razie nie wraca. Ale z moich obserwacji danych w czasie rzeczywistym wynika jakby ciśnienie zadane nie jest osiągalne. Podrzucam plik z log. Ewentualnie proszę kolegów o przesłanie swoich loów. Pozdrawiam

LOG-01-IDE00021_&6.CSV

Edytowane przez hmariusz89

Opublikowano

Logi nie nadają się do weryfikacji.

Opublikowano
  • Autor

Ok zrobię nowe. Jakie wartosci uwzględnić i ewentualnie co zmienic ?

Opublikowano

Zloguj najpierw te wartości, które logowałeś. Natomiast wykonanie nie jest prawidłowe.

Logi robisz najlepiej w dwie osoby. Pierwsza koncentruje się na jeździe i warunkach panujących na drodze, a druga jest odpowiedzialna za obsługę urządzenia diagnostycznego.

Silnik rozgrzany do temp. roboczej (temp. płynu chodniczego >85 °C, skrzynia w trybie manualnym "M" trzeci lub czwarty bieg, w zależności od rodzaju drogi (autostrada lub droga krajowa), obroty silnika 1200 odr/min, wciskasz zapisywanie loga, pedał gazu w podłogę i logujesz do 4100-4200 obr/min. następnie zatrzymujesz zapis. Taki log wrzucasz tutaj.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

LOG-A4B9logi.CSVOk. Myślę ze te są lepsze.

LOG-proba4.csv

Edytowane przez hmariusz89

Opublikowano

Logi pewnie na niskim (3 biegu ?) robione, bo jak widzisz doszedłeś do wysokich obrotów, a zapisów jest niewiele. Czas próbkowania w stosunku do prędkości osiągnięcia max. obrotów jest nieproporcjonalny.

Wykonaj na 4 albo najlepiej na 5 biegu i zanim klikniesz na zapisywanie, kliknij na przycisk "Turbo" zmniejszy to czas próbkowania i w ten sposób będzie więcej danych z zapisu.

Screenshot_20260504_102717_YouTube.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Wiem. Nie miałem wczoraj czasu a musze poszukać jakiegoś dłuższego prostego i malo uczeszczanego odcinka bo tu u mnie za dużo górek i zakrętów. A na 3 biegu to zaraz 120/ h jest🤭

Opublikowano
5 minut temu, hmariusz89 napisał(a):

u mnie za dużo górek

Musi być prosta płaska droga bez górek, bo fałszuje dane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.