Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie mysle ze jak juz sie chlopak wezmie za ewentualne dazenie do 500 koni to sam przetrzepie wszelkie mozliwe fora i wybierze co najlepsze. Zreszta wtedy na 100% napisze do sid'a lub bedzie sie na nim wzorowal bo bedzie mial na tacy przepis ...

Sid robi owszem ale po jakim czasie od nabycia eSy ? ajax ja dopiero kupil ... Czy zrobi 400 czy 500 koni czas pokaze ... Jak widzimy na razie jest swiezak w temacie wiec trzeba chlopaka troche po matczynemu uswiadamiac :)

Zreszta nie wiem co reprezentuje portfel chlopaka i wy tez nie wiecie wiec moze za te dwa lata postawi fure komus kto do tej pory bedzie umial je robic na taka moc , poprosi o 500 koni pod maske i za nie zaplaci i tak naprawde nie bedzie musial wiedziec nic :)

Mysle ze wyjasnilismy troche kwestii : chlopak jest uparty , przekona sie na wlasnej skorze co i jak z atakiem 500 koni (wdg jednych) i wdg drugich po prostu kupil swietna autko , ma wobec niego spore plany/marzenia a co osiagnie czas pokaze :) Szkoda strzepic jezyka jak ewentualne mody mechaniczne przewidzial na za dwa lata ...

Ja osobiscie mam tez pewne plany i nie pisze o nich bo i po co ? Chcialbym pod mache 2,7+ mody ale moze to wykonam , moze do tego czasu rozwale to autko (tfu tfu) , moze je sprzedam a moze mi po prostu przejdzie i kupie rodzinne kombi :)

Pozdrowionka i spokoj mi tu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :punk: Każdy jeden OT od tej pory jest kropeczką... :good: A jak ktoś odpisze OT na OT ma moderowanego :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema poz :D

Ajax umyj ja nie badz taki :) Ja swoja wymylem to az sie patrzec chce :) Inne auto :>

Dzialales cos czy tylko jezdzisz na razie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten weekend spedze w Chelmie :) Moze mnie gdzies wypatrzysz... szukaj czarnej, brudnej eSki z dolnoslaska rejestracja ;)

w Serniawach raczej :gwizdanie:

priv juz leci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...