Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

powoli się dzieje :wink:

nakrętki do gwintu zrobione nowe (właśnie gdzieś w świecie się cynkują), sprężynki się malują, no i wczoraj zachciało mi się polerowanych felg... :facepalm:

ale po kilku h pracy nad jedna sztuką zaczyna mi się podobać :kox:

obraz010800x600.jpg

wiem że do końca jeszcze trochę ale jak na pierwsze polerowanie w życiu chyba nie tak najgorzej :wink:

Opublikowano
powoli się dzieje :wink:

nakrętki do gwintu zrobione nowe (właśnie gdzieś w świecie się cynkują), sprężynki się malują, no i wczoraj zachciało mi się polerowanych felg... :facepalm:

ale po kilku h pracy nad jedna sztuką zaczyna mi się podobać :kox:

http://img849.imageshack.us/img849/5388/obraz010800x600.jpg

wiem że do końca jeszcze trochę ale jak na pierwsze polerowanie w życiu chyba nie tak najgorzej :wink:

jak po kilku godzinach to nieźle, ja swój pierwszy komplet alu 15cali do golfa mk3 polerowałem całe ferie zimowe :kwasny: roboty co nie miara ale efekt :jerk:

Opublikowano
powoli się dzieje :wink:

nakrętki do gwintu zrobione nowe (właśnie gdzieś w świecie się cynkują), sprężynki się malują, no i wczoraj zachciało mi się polerowanych felg... :facepalm:

ale po kilku h pracy nad jedna sztuką zaczyna mi się podobać :kox:

http://img849.imageshack.us/img849/5388/obraz010800x600.jpg

wiem że do końca jeszcze trochę ale jak na pierwsze polerowanie w życiu chyba nie tak najgorzej :wink:

przejedz jeszcze raz papierkiem od 800 do 2500 i duuuzo milosci na mokto potem pasta i bedzie drzec suta lusterko

PS dalej reflektujesz na zdesia?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

do 2500 to jeszcze nie doszedłem - skończyłem na 1500 i na ciekawość pociągnąłem miękkim padem i pastą g3

od poniedziałku startuje :naughty:

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

mrogal co do zdrerzaka odezwe się wieczorkiem na PeWu

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2012 at 13:56 ----------

obraz004640x480.jpg

chyba skasuje wątek o ich sprzedaży :kox:

czekam jeszcze tylko na gwint :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a dzięki dzięki :decayed:

Opublikowano

Kiedy te fele kupiłeś:naughty::eusathink:

Mogłeś powiedzieć to moje 19" bym Ci sprzedał bo mam ja na sprzedaż :decayed:

Widzę że trochę się pozmieniało, tak dalej :good:

Opublikowano
  • Autor
Kiedy te fele kupiłeś:naughty::eusathink:

Mogłeś powiedzieć to moje 19" bym Ci sprzedał bo mam ja na sprzedaż :decayed:

Widzę że trochę się pozmieniało, tak dalej :good:

felga kupiona w tamtym roku

a czego sprzedajesz swoje?

póki co na zmiane czterech kółek się nie ma także od czasu do czasu (jak wpadnie troche lewej $$) coś se dokupie :decayed:

Opublikowano

felga kupiona w tamtym roku

a czego sprzedajesz swoje?

Bo 2 lata jazdy na nich mi wystarczy :wink4:

Plomby wszystkie mi powyleciały :grin::decayed:

Wolę 16"tki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

felga kupiona w tamtym roku

a czego sprzedajesz swoje?

Bo 2 lata jazdy na nich mi wystarczy :wink4:

Plomby wszystkie mi powyleciały :grin::decayed:

Wolę 16"tki :decayed:

jak dla mnie 18" też max

Opublikowano

Tragedii nie było na tych 19" ale jak wsiadły mi 3-4 osoby to obcierało z tego powodu że mam za miękkie zawieszenie, gwint by się przydał i utwardzić go ale już nie dokładam więcej bo nie długo idzie do żyda, po 6 latach biorę rozwód z nią :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nareszcie zagościł gwint :kox:

20120616228.jpg20120616229.jpg

byłoby :jerk: ale szkoda że dało się tak tylko do przodu

póki co zostanie tak (błotnik 64cm od ziemi)

20120616230.jpg

kiepskie foty bo i furacz brudny a dzisiaj na myjnie brakło czasu

Opublikowano
  • Autor
no wreszcie gleba :wink:tylko te kondony na lusterka.... :facepalm: no sorry

stylowe były :decayed: - po wczorajszym występie naszej reprezentacji leżą sobie spokojnie w kącie

Opublikowano
no wreszcie gleba :wink:tylko te kondony na lusterka.... :facepalm: no sorry

stylowe były :decayed: - po wczorajszym występie naszej reprezentacji leżą sobie spokojnie w kącie

ahhh ta nasza reprezentacja, dzisiaj zrobiłem jakieś 250 KM i ANI JEDNEJ FLAGI NA AUCIE nie widziałem, gdzie dzień wcześniej na co trzeciej furze :grin:

Opublikowano
  • Autor

i dzisiaj stało się - et35 i gwint spotkały się z błotnikiem :kwasny: wywinęło go jakieś 3cm i odprysnął lakier - dobrze że tylko od spodu, udało się zaklepać i podmalować bez śladu

opona na szczęście ok, na szybko niestety gwincior poszedł w górę i już nie jest tak fajnie :cry:

Opublikowano

jaki masz gwint? ja mam ustawione na 62 od ziemi i koło takie jak Ty, i w tym sezonie wszystko spoko:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.