Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Sprężyny obniżające


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko.. :)

A mianowicie stoję przed zakupem sprężyn obniżających moje autko (w serii jest zbyt duży prześwit...kiepsko to wyglada;/)

Cały czas sie zastanawiam które wybrać :confused4:

Czy H&R przód 30/45 tył

lub Eibach przód 35/30 tył

Jestem kompletnie zielony w tym temacie;/

Z góry dziękuje z pomoc w rozwianiu wątpliwości

Moze ktos z was ma dostęp do tych produktow w atrakcyjnych cenach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30/45 to będzie chyba wyglądał jak z workiem (albo raczej kilkoma) w bagażniku, a to raczej dobrze nie wygląda, więc lepiej druga opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simi gdzie kupiłes te h&r i za ile, no i czy przy obecnym s-line to cos zmieni. t.z pójdzie niżej :mysli:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 15:21_________________________________________________własnie stoje przed zakupem felg 8x19 225/35/19 et 35 i chcialbym wszystko ładnie dopasować ,zeby nie bylo przeswitu zbyt dużego i zeby nic nie obcierało no i zeby był wyglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H&R jak i Eibach sa dobre ale chyba cos Ci sie pomylilo z tymi wartosciam przy H&R??? moze 45/30?? osobiscie mam H&R 35/35 i jest :kox: pozdrawiam

moglbys pokazac zdjecia swojej A4 na takim obnizeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simi gdzie kupiłes te h&r i za ile, no i czy przy obecnym s-line to cos zmieni. t.z pójdzie niżej :mysli:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 15:21_________________________________________________własnie stoje przed zakupem felg 8x19 225/35/19 et 35 i chcialbym wszystko ładnie dopasować ,zeby nie bylo przeswitu zbyt dużego i zeby nic nie obcierało no i zeby był wyglad

witam, sprezynki kupilem w niemczech za 210 euro komplet, a jak sie to ma do zawiesz s-line to szczerze nie wiem

pozdrawiam[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:13_________________________________________________

H&R jak i Eibach sa dobre ale chyba cos Ci sie pomylilo z tymi wartosciam przy H&R??? moze 45/30?? osobiscie mam H&R 35/35 i jest :kox: pozdrawiam

moglbys pokazac zdjecia swojej A4 na takim obnizeniu ?

oto i fotka :)

przed

ca8e8705fc9b9af2med.jpg

i po obnizeniu

a3a362b3d0851c3amed.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eibach pro kit (-30 ) to zaledwie 1cm nizej niz s-line ( -20) od serii wiec roznice trudno bedzie zobaczyc

z wlasnego doswiadczenia, mialem H&R czarne i bylo twardo, przyjemnie ale twardo

nie sa to betony typu weitec albo H&R czerwone ale..

mam teraz eibach pro kit czarny -30 i moge kazdemu z czystym sumieniem polecic, zachowany komfort sprezyn fabrycznych sport

a auto nabiera wygladu. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zamowilem sprezynki tein -37/-22, jak przyjda i zamontuje to pokaze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...