Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zmiana felg 205/55/16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie :hi:

Mam w planie zmienić felgi i opony..i tu się zastanawiam jakie wybrać żeby mi sie autko nie podniosło ani nie obniżyło...i wiadomo że jak sie wstawi za duże to też spalanie wieksze-wiadomo jeśli z dużo przesadą...myślałem o 215/45/17,albo jakieś 18tki felunie,tylko jakie tu oponki...225/40/18 jak myślicie...? czytałem już różne opinie na forum...ale....nic konkretnego...proszę podzielcie się swoimi uwagami...

pozdrawiam :cool1:

Opublikowano

Do B6 będzie pasowało:

225/45/17

235/45/17

225/40/18

235/40/18

To są idealne zamienniki. A szczegółowo możesz zobaczyć średnicę w kalkulatorach, do których są też linki na forum.

Opublikowano

235 bedzie bardziej nosic po koleinach niz 225. Po miesiacu jazdy na 225 moje polecic ten rozmiar.. :good:

Opublikowano

215/45/17 będzie trochę odbiegało od ori rozmiaru i obniży Ci auto dlatego w przypadku B6 pomyśl o 225 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak 215 obniży ...? przecież 215 to szerokość...a nie wysokość...czyli profil oponki...dla mnie najlepiej by pasiło 225 tylko nie wiem czy wsadzić 17 czy 18 tke felgę....?dzienx Panowie muszę przemyśleć sprawę...jeśli ktoś z okolic Kraka zna jakieś dobre sklepy z felgami podzielcie się proszę...pozdro..

Opublikowano

jak 215 obniży ...? przecież 215 to szerokość...a nie wysokość...czyli profil oponki...

Tak, tylko profil opony jest podawany w procentach szerokości, więc węższa opona przy tym samym profilu jest niższa.

Opublikowano
  • Autor

aaa no tak..racja przecież nawet ostatnio robiłem porównania...i tak dokładnie było...szacun..a ty co byś załozył 225/45/14 czy 225/40/18...parę ludzisk mi odradzało 18 że zaniski bedzie profil opony czyli 40 i na dziury, krawężniki itd. że poracha...moim zdaniem każda felge można zniszczyć...oczy trzeba mieć wszędzie i cieszyć się jazda...pisze na forum bo czasami dobrze jest posłuchać opinii innych... :cool1:

Opublikowano

Na pewno nie 14 ;)

A tak na poważnie, to nie przejmuj się, tylko bierz 18'' ori Audi, to nie będzie strachu że coś się pognie.

Opublikowano

Zarówno na 17" jak i na 18" będziesz musiał uważać. A wygląd wiadomo w jakim przypadku będzie lepszy także bo B6 bierz 18" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dibo...no właśnie cały czas taka myśl mi chodzi po głowie że jak do B6 to 18" by pasowało zarzucić.. :good: musze tylko się rozglądnąć po necie za jakimiś ori..pozdro :cool1:

Opublikowano

Na allegro napewno coś fajnego znajdziesz :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.