Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Stukanie z przodu


waldi198

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzisiaj jadąc ulica zaniepokoił mnie dziwny stukot z przodu,przy ruszaniu kierownica słychać pojedyncze stukniecie jak by coś przeskakiwało i czuć to na kierownicy!

czyżby przegub do wymiany był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam delikatnie stuka chyba w maglownicy i też odczuwam to na kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub :no: podjedź do warsztatu na kontrolę zawieszenia

zawieszenie mam cale wymienione!

to stukanie jest za każdym razem takie samo

jadać prosto ruszę kierownica i jest stukniecie i za każdym razem jest w tym samym miejscu

to samo jest jak stoję w miejscu i ruszam kierownica to stukniecie jest zawsze takie samo i przy jednakowym skrecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz wyłączony silnik i ruszasz kierownicą w lewo i prawo to też stuka (nie ważne jak są koła skręcone bo u mnie stuka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz wyłączony silnik i ruszasz kierownicą w lewo i prawo to też stuka (nie ważne jak są koła skręcone bo u mnie stuka)

a tego nie sprawdzałem!

stuka zawsze przy skręceniu w jedna stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sprawdziłem zachowanie

i na zgaszonym silniku puka po skręceniu w lewa stronę tak o pół obrotu kierownicy

a na odpalonym puka po ruszeniu kierownica w prawo i przy lekkim ruchu

końcówki drażków tez wymieniałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś kogoś o pomoc bo jeżeli to stukanie jest dość głośne to niech ktoś pokręci ci kierownicą a ty pakuj ucho (i rękę) pod nadkole i spróbuj usłyszeć (wyczuć) skąd się bierze ja tak doszedłem u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też słychać takie stukanie... zarówno prz zgaszonym silniku i przy właczonym ...byłam u mechanika i powiedział ze mam delikatny luz w maglownicy... więc u Ciebie to tez moze być to... :naughty:

mam to samo u siebie takie pojedyncze stukniecie przy energicznym ruszaniu kierownica, czy to na wlaczonym silniku czy wylaczonym, ale jakos specjalnie sie tym nie przejmuje, podobno to w przekladni cos sie sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

wracam z powrotem do mojego problemu bo miałem jakis czas spokoj a dzisiaj jak wchodzilem w zakret to mi sie jakos dziwnie kierownica zblokowala i jak troche mocniej szarplem to cos stuklo tak jak by jakas czesc wskoczyla na swoje miejsce i dalej wporzadku! czyzby to byla maglownica do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...