Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ginący płyn hamulcowy


lange114

Rekomendowane odpowiedzi

witam jakiś czas temu gdy wsiadłem do mojej A4 po ruszeniu poczułem miekki hamulec po dokładnym sprawdzeniu okazało sie ze brakuje płynu w zbiorniczku, więc dolałem płynu i odpowietrzyłem hamulce po 2 tygodniach jazdy ponownie wsiadając do samochodu znów miekki hamulec po sprawdzeniu w zbiorniczku okazało sie że nie ma płynu. Co jest grane?? gdzie może uciekać płyn? w okolicach zbiorniczka wszystko suche, przy odpowietrznikach również. Zdenerwowała mnie dzis jazda na ręcznym :/ moze ktoś mi w tym pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał na przewodach gumowych tych co idą do zacisków może tam gdzieś ucieka (może być pęknięty i przeciekać tylko jak dostanie ciśnienia) najlepiej jak byś rozgrzał hamulce i na postoju kilka razy depnął mocno na hamulec może będzie widać plamki pod autem gdzie ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, jutro biore sie do roboty :D [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 00:32_________________________________________________witam znalazłem wyciek w tylnym kole od kierowcy. Jednak nie wiem jak sie za to wziąść ponieważ wycieka to z dzwigni która jest połączona z linką od ręcznego. Jest tam zimering który trzeba wymienić?, jak zlikwidować usterke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, jutro biore sie do roboty :D [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 00:32_________________________________________________witam znalazłem wyciek w tylnym kole od kierowcy. Jednak nie wiem jak sie za to wziąść ponieważ wycieka to z dzwigni która jest połączona z linką od ręcznego. Jest tam zimering który trzeba wymienić?, jak zlikwidować usterke?

Albo dajesz do mechanika albo kupujesz zestaw naprawczy i się uczysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...