Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TV LG vs. Samsung


Rekomendowane odpowiedzi

A z tym HDD nie jest przypadkiem tak że firmy nie chcą za bardzo wprowadzać tej opcji - mało modeli to posiada :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym HDD nie jest przypadkiem tak że firmy nie chcą za bardzo wprowadzać tej opcji - mało modeli to posiada :mysli:

Może i nie chcą ale opcja jest bardzo przydatna.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 07:17_________________________________________________Jeszcze, żeby nagrane filmy można był przegrywać na komputer i odwrotnie z komputera wgrywać filmy na TV to by było super.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 07:18_________________________________________________

Matryce nie sa te same, LG produkuje swoje, Samsung swoje, to sa dwie konkurencyjne firmy :)

Nie masz racji, już wszystko wiem :) LG stosuje i swoje matryce i Samsunga. Na potwierdzenie mogę wrzucić ofertę sklepu z częściami elektronicznymi.

Więc dobrze mi się kojarzyło że LG ma matryce Samsunga, a Ty też masz racje że mają też swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam LG, obraz jak dla mnie bajka. Dziewczyna ma samsunga, ja jakos odnosze wrazenie ze na tych telewizorach sztucznie podbijaja kontrast coby trawa byla jeszcze bardziej zielona niz jest w rzeczywistosci.

lg ma przyjemniejsze menu niz samsung :)

Dosc czesto w samsungach spotkalem sie rowniez z efektem aureoli wokol postaci , w lg tego nie doswiadczylem jeszcze.

a i tak btw poco Ci FullHD na 32 cale? roznice pomiedzy hdready a fullhd zobaczysz dopiero gdzies na 47 calach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam LG, obraz jak dla mnie bajka. Dziewczyna ma samsunga, ja jakos odnosze wrazenie ze na tych telewizorach sztucznie podbijaja kontrast coby trawa byla jeszcze bardziej zielona niz jest w rzeczywistosci.

lg ma przyjemniejsze menu niz samsung :)

wszystko zależy jakie modele porównujesz :wink4:

a i tak btw poco Ci FullHD na 32 cale? roznice pomiedzy hdready a fullhd zobaczysz dopiero gdzies na 47 calach

Do fullHD trzeba usiąść bliżej, przy takim małym rozmiarze tv musiałbyś stać tuż przy żeby widzieć różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sieci sklepów typu Saturn, MedmiaM itp to faktycznie, towar nie bedący w promocji jest stosunkowo drogi, ale czasami opłaca się tam zaglądać.

Radziłbym uważać. Bez dobrego powodu nie robią "promocji" :)

Przypomina mi się historyjka znajomego, który kupił promocyjnie TV w Saturnie. Jarał się, że super promocja i w dodatku bez VAT :naughty:

Po pół roku TV zaczął się psuć. W serwisie jak usłyszeli gdzie kupił TV to go uświadomii, że to jeden z tych, które świeciły non stop stojąc na półkach naokoło sklepu :rolleyes:

Jakbyś nie patrzył i tak Cię wydymają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sieci sklepów typu Saturn, MedmiaM itp to faktycznie, towar nie bedący w promocji jest stosunkowo drogi, ale czasami opłaca się tam zaglądać.

Radziłbym uważać. Bez dobrego powodu nie robią "promocji" :)

Przypomina mi się historyjka znajomego, który kupił promocyjnie TV w Saturnie. Jarał się, że super promocja i w dodatku bez VAT :naughty:

Po pół roku TV zaczął się psuć. W serwisie jak usłyszeli gdzie kupił TV to go uświadomii, że to jeden z tych, które świeciły non stop stojąc na półkach naokoło sklepu :rolleyes:

Jakbyś nie patrzył i tak Cię wydymają :polew:

Hehe,

Przed zakupem upewniłem się jak jest zapakowany, poza tym model jest stosunkowo świezy.

W razie czego jest gwarancja ważna od daty zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...