Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Koncepcja co do felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej ludziska chcialbym sie poradzic Was w dwóch kwestiach odnosnie felg, a mianowicie:

1. alu czy czarne? kolor mojej B8 to grafit lawa perlowy ( w nocy jak czarny, w dzien troszke jasniejszy moze )

jesli to mialyby byc czarne to te 2 wzory mi sie podobaja:

http://moto.allegro.pl/item623519906_r8_black_5x112_5x100_audi_a5_a4_a3_a6_a8_czarne.html#gallery

http://moto.allegro.pl/item636515151_r8_black_5x112_5x100_audi_r8_a5_a4_a3_a6_a8_czarne.html - ostatnie zdjęcie na dole aukcji, chodzi mi o ten wzor od S5

2. który z tych 2 wzorów wybrać ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_audi_a4_by_tobi_nowe_fotki_nowe_plany-t47221.0.html ----> tutaj jest pare zdjątek

wiec jak myslicie?

dzieki za wszelkie sugestie :good:

Opublikowano

Jak dla mnie to ta sama fela :mysli:

Opublikowano

Ja bym wybrał R8 :wink4: S5 w czerni tracą swój urok :confused4: A w jakim rozmiarze chcesz je kupić ?

Opublikowano

Stawiam na pierwsze, ale tylko 19' - mniejsze mogą zginąć na tym samochodzie.

Poza tym jak już się decydujesz na ciemne fele, to pozbyłbym się chromu z samochodu (grill, ramki itd.)

Opublikowano
  • Autor

Ja bym wybrał R8 :wink4: S5 w czerni tracą swój urok :confused4: A w jakim rozmiarze chcesz je kupić ?

18" lub 19"

Stawiam na pierwsze, ale tylko 19' - mniejsze mogą zginąć na tym samochodzie.

Poza tym jak już się decydujesz na ciemne fele, to pozbyłbym się chromu z samochodu (grill, ramki itd.)

nie no zostana tylko listwy chromowane zboku, grill moze zrobie w kolor auta tzn. caly pomaluje

ale czy w ogole te czarne felgi beda pasowaly do koloru mojego samochodu?

Opublikowano

wesz82 chyba ma racje nawet zdjęcia są identyczne, ale aluski są fajne

Opublikowano
  • Autor

wesz82 chyba ma racje nawet zdjęcia są identyczne, ale aluski są fajne

na samym dole w aukcji jest ten 2 wzor od S5 :cool1: w 2 linku oczywiscie

Opublikowano

te R8 nice, ale przydał by się jakiś VT mały bo inaczej to ciężkawo chyba

Opublikowano

Tobi ja bym założył do Twojego samochodu w takiej kolorystyce:

http://www.abrek.de/reinhardt/images/mam-rs2_black_L.jpg

Te już ładniej się prezentują i nie trzeba by nic ściągać :wink4:

Sorki Tobi faktycznie fela w 2-gim linku jest inna :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

te R8 nice, ale przydał by się jakiś VT mały bo inaczej to ciężkawo chyba

no to mozna prosic o takowego, bylbym bardzo wdzieczny :notworthy:

Tobi ja bym założył do Twojego samochodu w takiej kolorystyce:

http://www.abrek.de/reinhardt/images/mam-rs2_black_L.jpg

myslalem juz wlasnie o takich, ale jakos te wzory od R8 i S5 bardziej mi leza, tylko czy to bedzie ladnie wygladalo jesli zaloze ktorys z tych wzorow w kolorze czarnym... :mysli:

Opublikowano

Ale przecież MAM RS2 to ten sam wzór co R8 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

qrcze szukam zdjęć B8 na ciemnych felgach, ale jakos większosc sa białe i czarne felgi

Opublikowano

Tobi, jeśli zostawiasz srebrne ramki wokół szyb, to raczej załóż srebrne/jasne felgi i wtedy 18' powinno styknąć.

Jeżeli zdecydujesz się na czarne, to oprócz grilla na czarno, ramki też koniecznie. Inaczej będzie się to gryzło.

Chyba, że dasz czarne ze srebrnym rantem albo cóś w tym stylu.

Opublikowano

Czarne wyszczupla :> Jak chcesz w czerń iść, to założ 19", bo 18" znikną i zaraz będziesz narzekał, że kutasówa :naughty: Albo rzeczywiście jakiś akcent srebra w postaci ranciku zostawić i będzie całkiem inaczej.

Ja osobiście założył bym srebrne fele - niech się wyróżniają, bo auto jakieś nijakie się robi. Zobacz a dziale moja B6 na S4 Pinczi'ego. Zmianił fele z czarnych na srebro i od razu auto wigoru dostało i uroku.

Opublikowano

Jak dla mnie, to wzór nr 2. Kolor? Jakoś ciemne felgi mi się nie widzą (chyba że w białym aucie). Srebrne będą :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.