Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mam problem z halogenami od s4


bartek213

Rekomendowane odpowiedzi

zakupilem ostanio zderzak od audi s4 bo chce zalozyc do swojego. Zderzak prawie kompletny oprucz jednej rzeczy mocowania halogenow sprzedawca powiedzal mi ze potrzebne sa specjalne koszyki ktorych nie posiada przykreca sie je do belki i do nich halogeny nie posiadam tych koszykow i nie mam do czego prymocowac halogenow morze ktos ma orginalne s4 2000 rok i morze poda mi nr fabryczny to zamowie sobie w serwisie bylem w serwisie bez tego nr to powiedzial mi ze halogeny montuje sie do zderzaka ale jak mo powiedzialem ze ma mi na rysunku serwisowym pokazac gdzie w zderzaku sa mocowania to nie wiedzial prosze pomuszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem te nr ale dla rocznika '99.

Dla rocznika 2000 już ich w Etce niema :rolleyes:

1c374b040a4ae480m.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapyt5am tak jesli jest to juz do modelu po lifcie halogeny sa prostokatne to jest to jezeli jeszcze przed liftem halogeny okragle to nie to niestety

[ Dodano: 09-04-2007, 23:39 ]

ja jus sam nie wiem mw serwisie tez nie moga znalesc facet ktory sprzedal mi zderzak mowi ze powinny byc w zderzaku ni jak nie da sie tych halogenow zamontowac

wyglada na to Ze jednak powinno cos byc sam juz nie wiem w zderzaku tez sladow zadnych starych polamanych sladow nie ma po mocowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr które podałem mają zastosowanie do nr nadwozia >>8D-X-199 999 (zaznaczony czerwonym owalem na screen'ie) i jest to rocznik '99

Jeśli chodzi o rocznik 2000 to Etka podaje jedynie nr zderzaka i nic więcej.

Nie mam pojęcia kiedy dokładnie był lift, ale podejrzewam, że nr które znalazłem są właśnie do wersji przed liftem :frown:

A jesteś pewny na 100%, że zderzak który kupiłeś jest z wersji po lifcie i halogeny powinny byc "prostokątne" :question:

Może ktoś jeszcze pomoże i poda właściwe nr.

Pozdrawiam!

EDIT: spróbuj znaleźc nr Twojego zderzaka i porównaj z nr ze zrzutu, który wkleiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam samochod po lifcie i taki tez kupilem zderzak inne prowadzenia na blotnikach i wlasnie ine halogeny lifting byl wlasnie na poczatku 99 jutro napisze ci nr halogenow i wtedy morze bedzie cos wiadomo

[ Dodano: 03-05-2007, 12:47 ]

oto nr jednego halogenu 152 670-00 RE, 149 804 00 takie numery znajduja sie na halogenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...