Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Słabo wieje z nawiewów


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio oddałem auto do machaniora :confused4: Wymianiał mi chłodnicę klimy oraz rurki przy klimie. Poodbiorze zauważyłem, że powietrze z nawiewów niedmucha tylko leci jak na biegu jałowym, lecz po przejechaniu paru kilometrów, zaczyna działać normalnie. Co jest grane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne co ma Chłodnica klimy do nawiewu :mysli: może Ci sie klapa od dmuchawy zacina ta za filtrem przeciw pyłkowym a dmuchawą i nie umie zaciągnąć powietrza. Może spróbuj zrobić test na klimatroniku wiesz jak to się robi nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne

Występują u mnie takie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten wątek i tam masz też linki w których jest opisane jak to mniej więcej zrobić

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70085.0.html;highlight=15+7+klapa+powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat bo u mnie pojawił się problem słabego wiania powietrza do wnętrza auta z kratek (obojętnie która strefa szyba/środek/nogi) na maksymalnej sile wiatraka coś tam czuć, ale zupełnie jest inaczej jak załączę zamknięty obieg - wtedy słychać taki dźwięk przypominający jakby coś się odtykało i zaczyna wiać tak jak kiedyś było tyle że to dalej zamknięty obieg. Miał ktoś z Was taki problem co mam sprawdzić bo filtr i kody klimatronica sprawdziłem ?

Pomocy bo zima idzie :)[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 12:24_________________________________________________Nikt nie ma pomysłu ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szczotki się skończyły, albo się kończą przy dmuchawie.

Jakie szczotki ? :mysli:

W takiej dmuchawie.

1992463093

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już temat rozwiązany - wieje dobrze :wink4:

Wstyd się przyznać ale pochopnie oceniłem stan filtra kabinowego - ciemno było :embarrassed:

Rada na przyszłość - jeśli ktoś będzie miał takowy problem to po prostu wyjmijcie filtr i zobaczcie jak wtedy będzie dmuchało, jeśli bez filtra wieje dobrze to nowy filtr trzeba kupić. :wallbash:

Dzięki wszystkim za pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...