Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w który bok? w stronę na zewnątrz auta czy w stronę atrapy?

Opublikowano

na zewnątrz auta. od atrapy do boku.

Opublikowano
  • Autor

zobaczę przy okazji, dziś męczę climatronic w kolegi AFN :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 17:58_________________________________________________no i tak nie wyjdzie jak pisze endriuu jest i trzecia śruba, w nowym wątku zorbię od a do z wyciągnięcia i włożenia lampy

Opublikowano

mocowania pod d2s

a gdzie mozna kupic cos takiego ?

MAsz jakiegos linka???

Opublikowano

http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=ADAPTER+OSRAM

to jest adapter pod mocowanie d2s - teoretycznie powinno się to założyć ale ja sam tego nie zakładałem i nie musiałem przerabiać zacisku, a palnik trzyma się solidnie i stabilnie - ale jak nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać to proponuje kupić normalny zestaw pod mocowanie h7 i masz zero problemów - tylko wsadzamy w soczewki palniki, żeby żaden nie wpadł na poroniony pomysł wkładania w zwykłe klosze

Opublikowano

..... żeby żaden nie wpadł na poroniony pomysł wkładania w zwykłe klosze

A są takie asy!! oj są....

  • 6 lat później...
Opublikowano

witam niewiem czy dobrze trafiłem z tym pytaniem ale chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym aby w lampy boscha po I lifcie wstawić takie żarówki :

http://allegro.pl/zarowki-farenheit-h7-55w-100w-super-white-xenon-i5237062364.html

wiem że to nie ksenon ale chciałbym osiągnąć łądny efekt zarówno wizualny jak i lepsze o świetlenie w nocy.

Niektórzy powiedzą żeby wsadzić osram nightbreakery ale jakoś one mi się nie widzą..

miał ktoś te żarówki u siebie?? może powiedzieć jaki jest efekt czy jest sens wydawać 30zł czy lepiej już kupić Megalight Ultra 120 ?? choć one nie są w jasnym kolorze :)

pzodro

p.s. Jeśli zły temat to sorki

Opublikowano

Im bardziej na biało będą świecić tym będą słabsze. Przy halogenach jest odwrotnie do xenonu, żeby świeciły na biało muszą mieć barwione na niebiesko bańki a to ogranicza ilość światła. Musisz wybrać, bardzo na biało świecą np. Osram Cool Blue Hyper ale są strasznie słabe.Jak do tego dodać marne lampy to nie widać nic. Nightbreaker Unlimited za to są mocne ale do białości im daleko.

Hypery wyglądają mniej więcej tak:

dea8d7u-960.jpgNawet na stacji diagnostycznej myśleli że to xenony :kox:

Opublikowano

ok to chyba na lato sobie zamontuje te farenheit :)

pozdro thx za info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.