Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karta kredytowa - gdzie ?


GRazny

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy... i koleżanki :wink4:

Z pewnością macie większe doświadczenie ode mnie w tych sprawach

Ponieważ chciałbym mieć jakieś zabezpieczenie na wakacjach (zagranica) muszę się na coś zdecydować i tak sobie przeglądam http://m2m.mybank.pl/kartykredytowe i niewiele z tego wynika...

Wiem że temat ten jest trochę indywidualny bo każdy ma swoje potrzeby ale może jest teraz jakiś lider dla zwykłych zjadaczy chleba?

chodzi mi o płatności za granicą (po normalnym kursie - bo jakaś afera chyba była w CITI w zeszłym roku) jak i w kraju (jakieś tam przypadki losowe)

pomożecie? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w banku wiec coś mogę pomóc. Czy mowiac płatności za granica masz na mysli płatności, które beda kredytowane, czy płatności, które beda obciazały bezpośrednio Twoje konto osobiste?

Masz tu ofertkę alior banku

Kredytówki: http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/karty_kredytowe/karta_kredytowa_mastercard

Karta do osobistego gdzie masz wszystkie (sic!) bankomaty w polsce i na swiecie za darmo: http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/konto_z_lokata_nocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwygodniej bedzie Ci chyba wziasc w banku w ktorym posiadasz konto, wtedy bez zaswiadczen ani zbednego lazenia bedziesz mogl to zrobic pewnie z domu, na podstawie historii rachunku...

Wazne chyba tylko zeby wziasc tzw "wypukla" ale to juz musialbys sie dokladnie dowiedziec w banku. Ja posiadam w banku dla starych ludzi (PKO BP) ale nie przywiazuje do tego jakiejs wiekszej uwagi...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiagam Kredytówke w BZWBK i jestem z niej bardzo zadowolony, jezeli masz w swoim banku konto na ktore regularnie wplywaja jakies pieniazki to karte dostaniesz bez najmniejszego problemu (tylko zabierz sie za to wczesniej niz dzien przed wyjazdem na wakacje, bo od zlozenia wniosku do momentu otrzymania karty poczta na adres korespondencyjny moze minac nawet 2 tygodnie - zaleznie od banku). Oczywiscie limit na koncie bedzie uzalezniony od Twoich dochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze przelicznik bedzie najlepszy w PKO ,bo nawet jak wysylam czasem jakies platnosci do Polski ,to licza to w kursie ,jaki ma PKO BP,nie slyszalem o problemach...pomysl tez o zabezpieczeniu,na wypadek zgubienia lub defraudacji-dowiedz sie o limit debetowy lub kredytowy,nie wiem dokladnie jak jest w polskich bankach,ale w anglii zawsze masz "margines" do wybrania gotowki,nawet jesli jej na koncie nie ma ,lub jeszcze nie ma-dowiedz sie i zmniejsz to do zera,jest jeszcze opcja wybierania pieniedzy z bankomatu-tez zmniejsz ile mozna w ciagu dnia,opcja zakupow przez internet -to juz musisz zapytac w Banku,jak to zabezpieczyc,no i nie spuszczac karty z oczu,nie dawac nikomu,przyslaniaj pin itp :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...