Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Problem ze znalezieniem odpowiednich sprężyn


razk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

czy ktos z Was spotkal sie na naszym (polskim) rynku ze sprezynami obnizajacymi do V6 Quattro ktoreobnizaly by przod bardziej niz tyl np. -40/-30?

szukam juz od ok. miesiaca i o ile do FWD da sie takowe zakupic, o tyle do 4WD sa tylko obnizajace obie osie tak samo np. -35/-35.

jesli macie linki do jakiegos sklepu internetowego ktory ma w swojej ofercie takie sprezynki to poprosze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na aledrogo np. samego przodu -40 (używka) takie widziałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kupic np komplet do Q -30/-30 i do tego przod od oski -40. czyli przod od oski 2.8 podejdzie do Q tylko tyl sie rozni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolego też niedawno obniżałem swoje quattro V6 i kupiłem eibach - 35mm ale i tak siadło niżej. Na przednim kole mam prześwit na grubość 1,5 palca. (http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/32940) na pierwszym foto po obniżeniu. Więc jak bym kupił coś większego to masakra. I tak już o krawężnikach zapomniałem. A wracając do pytania chyba weitec robi - 45mm pytaj producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem przod nizej ze wzgledu na butle w bagazniku. a le z tego co widze ty tez masz lpg i przod siadl nizej (chodzi mi wlasnie o taki efekt jak na Twoim zdjeciu). kupie wiec chyba -35/-35 i zobacze jak bedzie. jesli nie bede zadowolony kupie cos nizszego na przod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak kolego zgadza się jest LPG i siadło tak jak widać. Butle mam w kole. Nie próbowałem niżej obniżać, bo to na polskie drogi już nie ma sensu. Ostatnio stałem obok kolegi co ma 1.9 TDI obniżone niby o 30mm i moja stała dość sporo niżej, ale to chyba przez ciężki motor i poza tym eibach nie należy do najtwardszych sprężyn. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem przod nizej ze wzgledu na butle w bagazniku.

jak duza ty masz butle ze ci tyl siedzi?? :shocked: u mnie jak wsiada 2 osoby do tylu + jakies graty w bagazniki dalej nie siada nizej niz przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak duza ty masz butle ze ci tyl siedzi?? u mnie jak wsiada 2 osoby do tylu + jakies graty w bagazniki dalej nie siada nizej niz przod

butle mam zwykla w kole wiec przyczyna bedzie raczej zuzyte tylne zawieszenie[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:28_________________________________________________koledzy a co ma wplyw na klapniety tyl? zuzyte sprezyny czy amory? czy po zmianie sprezyn powinno sie poprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...