Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Do osób mających ETKĘ


Art_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś sprawdzić mi co to za część w etce (wstawcie foto) 028 103 46SC. Podobno jest to przewód od przewietrzania dołu silnika czy jakoś tak. Tak twierdzi magik - mechanik. Ile takie coś może kosztować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki numer dokładnie VW 028 103 46SC. Jest to podobno numer części z mojej A4, podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki numer dokładnie VW 028 103 46SC. Jest to podobno numer części z mojej A4, podobno.

zly masz numer ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś sprawdzić mi co to za część w etce (wstawcie foto) 028 103 46SC. Podobno jest to przewód od przewietrzania dołu silnika czy jakoś tak. Tak twierdzi magik - mechanik. Ile takie coś może kosztować ???

a koledze nie chodzi czasem o odme??

schowek01pce.th.jpg

schowek01pce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chodzi o jakiś element z odmy. Pasowałby mi tutaj nr.1. Muszę pokazać magikowi ten obrazek. Ciekawe skąd wziął on taki numer ??? :gwizdanie: Może mi to ktoś sprawdzić ile kosztuje takie coś ??? Magik twierdzi, że takie cudo to tylko w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części po dobrych cenach mają jacyś użytkownicy forum, znajdź ASO Audi w okolicy zadzwoń podaj numerek i dowiesz sie ile kosztuje :)coś koło 120zł oryginał, ale mogę się mylić :)

Opis wymiany:

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_ahu_wymiana_rury_odmy-t44512.0.html;msg488914#msg488914

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chodzi o jakiś element z odmy. Pasowałby mi tutaj nr.1. Muszę pokazać magikowi ten obrazek. Ciekawe skąd wziął on taki numer ??? :gwizdanie: Może mi to ktoś sprawdzić ile kosztuje takie coś ??? Magik twierdzi, że takie cudo to tylko w ASO.

Pytaj kolegę TOM77, on ma tanie części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za info :wink4:.

schowek01pce.jpg

Który element mam wymienić zaznaczony przeze mnie pierwszy czy drugi ??? Może są tam dwie rury. Proszę o wyjaśnienie i zaznaczenie na rysunku. Która to rura o numerze 028 103 491 J ????[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 11:32_________________________________________________A może to ma tylko tak wyglądać ???

schowek01pceiii.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś sprawdzić pod pokrywą plastikowa silnika, co masz ją przymocowaną na 2 nakrętki na klucz 10, jak dokładnie ma to wyglądać, najprędzej będzie cała jedna rurka, bez tej puszki. Przynajmniej u mnie tak jest a mam AHU 97rok przedmiot z lewej strony pierwszy co zaznaczyłeś na rysunku i to właśnie te numery dotyczą się jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą taką gruszkę (zaznaczony wąż po prawej stronie). Czyli albo mam to co pierwsze zaznaczyłem albo drugie??? tak ??? Bez sensu chyba jest stwierdzenie że mam to i to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który element mam wymienić zaznaczony przeze mnie pierwszy czy drugi ??? Może są tam dwie rury. Proszę o wyjaśnienie i zaznaczenie na rysunku. Która to rura o numerze 028 103 491 J ????

Rura o tym numerze ma numer 1 na rysunku(numer 1 zaznaczony na niebiesko)[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 18:12_________________________________________________A najlepiej jak byś podał numer VIN auta na PW bo na przykład u mnie ta rura ma oznaczenie M. Wtedy podałbym Ci dokładnie i może znalazł numer podany na początku wątku. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4e8d5e4e1c71ad9dmed.jpg4e8d5e4e1c71ad9dm.jpg

Szukając wg numeru VIN nie znalazłem w Etce części o numerze 028 103 46SC. Nie wiem skąd ten mechanik wziął ten numer..., załączam obrazek z Etki pt. - Odpowietrzenie głowicy. (klikając w mały obrazek, zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze) Pozdrawiam :hi:

Rura nr 1. = rura nr 1A = 028 103 491 M

Tak przy okazji się zastanawiam czym różni się rura o numerze 028 103 491 J od 028 103 491 M, że jest 40zł droższa. Pewnie niczym oprócz oznaczenia... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzienx Grzegorz76. Musze podjechać do magika i mu to pokazać :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Nie chcę zakładać nowego wątku, więc piszę tu. Czy może mi ktoś podać numer w etce odmy do mojego silnika 1.6 ANA. Będę bardzo wdzięczny :decayed:

Nie wiem czy dobrze znalazłem..., o to chodziło?

fa4c79287d06ffeamed.jpg

a9e6ebe05df91438med.jpg

Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinno sie zgadzac ze to o to chodzi :good:

Nic innego w tym silniku nie widziałem, więc to chyba to. Numery części napewno do Twojego silnika ale na przyszłość lepiej wpisz od razu VIN, będzie łatwiej szukać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...