Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Obniżenie i jaki zawias najlepiej


marian2007

Rekomendowane odpowiedzi

Obniżenie i jaki zawias najlepiej dla mojej audi czy wystarcza same sprezyny czy trzeba zmieniac tez amorki dodam ze mieszkam w hollandii i raczej drogi sa oki.

oto moje audi 2.0 benz kola 18/225/40 ET ?

auto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, wystarczy poszukac :szukaj: na forum w dziale zawieszenie i znajdziesz wszystko co Ciebie interesuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEIN super street damper :cwaniak1:

IMG_1652.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik pojechał po całości :decayed:

Zakładając, że w Holandii drogi są dobre i Twoje amorki nie są mocno zużyte, to możesz wymienić same sprężyny - producenta i obniżenie wybierz sobie sam, proponuję celować w -40/-40. Wygląd zmienia się na dużo lepszy, a pozostają jeszcze resztki komfortu.

Proponowałbym jednak założenie kompletu sprężyny + amorki (utwardzone), bo będziesz miał dość szerokie opony i może się zdarzyć, że na ori amorku może dobić do błotnika.

Ori amorki po założeniu obniżonych sprężyn zużywają się szybko. W Polsce, ale nie wiem jak w Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori amorki po założeniu obniżonych sprężyn zużywają się szybko. W Polsce, ale nie wiem jak w Holandii.

W poprzednim B6 wymieniłem same sprężyny na komplet Weitec -30mm. Po półtora roku użytkowania tylne amory były do śmieci :confused4:

Jeśli już obniżać to kompletnym zestawem - sprężyny + amorki.

Tylko takie rozwiązanie będzie dobrze dopasowane i nie pozwoli na szybsze zużywanie się części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc postaram znalesc jakis komplecik . Moze cos macie na uwadze amorki + sprezyny? Jak tak to dajcie znac. Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...