Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Rusza mi się kierownica


mirek811

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego ale sprawia wrażenie jak by była odkręcona a nie jest co może być przyczyną ma ktoś może schemat kolumny kierowniczej :) luz wyczuwalny jest gdy porusza się kierownicą w górę i w dół , z reszta wszystko w porządku podczas jazdy jest wszystko ok ale mnie to denerwuje bo sprawia wrażenie jak by miała zaraz odlecieć :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05b26c2c33c01944m.gif

popatrz od dołu na mocowanie kolumny, może tam się coś poluzowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mirek811 poradziłeś sobie z tymi luzami na kierownicy? Udalo Ci sieusunąc te usterkę jeśli tak to w jaki sposób. Niestety u siebie również zauwazyłem ze moja kierownica zaczyna się ruszac, a na nierównościach wręcz drgać. Daj znac co i jak będe Ci wdzięczny Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc .Problemu jeszcze nie rozwiązałem ale jak tylko to zrobie napisze co było przyczyną

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 13:13_________________________________________________Trochę długo mi zajeło rozwiązanie problemu :kox: ale teraz jest wszystko w porządku przyczyną był luz na łożysku kolumny kierowniczej niby nie taki wielki ale przy ruchu kierownicą dość duży najlepszą opcją była by wymiana tego łożyska aczkolwiek nie wiem czy jest to możliwe ja wymieniłem całą kolumnę kierowniczą ponieważ cena na allegro bardzo przystępna ( 120 zł ) w bardzo dobrym stanie tudzież nawet nie dowiadywałem się o naprawę bo nie było sensu w serwisie lepiej nie pytać bo można dostać lekkiego szoku :shocked: z wymianą nie ma większego problemu po za śrubami na stacyjce bo jak wiadomo są to śruby samo zrywalne ale dałem rade :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc koledzy , od niedawna mam swoje B6 , i tez mam ten problem , rusza sie troche kierownica w gore i troszke na boki ok 3-4 mm , nie stuka , nie drzy , podczas jazdy jest ok , ale jest to irytujace , dajcie znac czy da sie to jakos naprawic nie wymieniajac kolumny , za odpowiedz z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...