Treść opublikowana przez pavelc
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
koledzy mam ten sam problem w B6 avx po myjni i deszczu gaśnie , nie chce wejsc na obroty , czy ktoś rozwiązał problem ?
-
Po deszczu spadek mocy i zamek centralny świruje.
koledzy mam ten sam problem w B6 avx po myjni i deszczu gaśnie , nie chce wejsc na obroty , czy ktoś rozwiązał problem ?
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
witam , podlaczam sie pod wątek , mam swoja A4 od 2 miesiecy zrobilem ze 2 tys i tez spotkal mnie ten przypadek , na cieplym dalem jej po garach do ok 3,5 tys i nagle nie moge przyspieszac , ledwo ledwo , bak pelny , wylaczylem silnik i zrobilo sie ok , co to jest ??
-
[ALL B6] Kontrolka ESP i podgrzewania świec
Poprzednio mialem B5 i tez mialem takie objawy mrugajace swiece , , okazalo sie za to czujnik stopu
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
czesc koledzy , wczesniej mialem B 5 i nie mialem takich objawow , od niedawna mam B6 i zauwazylem , a razczej usłyszalem że czasem przy hamowaniu slysze chlupotanie albo jakby mi sie cos w bagażniku przesuwalo , troche mnie to denerwuje
-
[ALL B6] Klips do wycieraczek Bosch i Valeo Audi B6
Czesc koledzy , od niedawna mam swoje B6 i przy probie zdemontowania wycieraczki ułamałem ten klips , widze ze on jest nietypowy i chyba mam ten sam problem co wy. Dzieki za info ze w ASO mozna go dostac
-
[B6 AVF] Rusza mi się kierownica
czesc koledzy , od niedawna mam swoje B6 , i tez mam ten problem , rusza sie troche kierownica w gore i troszke na boki ok 3-4 mm , nie stuka , nie drzy , podczas jazdy jest ok , ale jest to irytujace , dajcie znac czy da sie to jakos naprawic nie wymieniajac kolumny , za odpowiedz z gory dzieki
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
dołączam sie do problemu , tez mi pekla ta sprezynka . Bardzo dziekuje za foto i info jak to naprawic , pozdrawiam wszystkich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Paweł