Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po deszczu spadek mocy i zamek centralny świruje.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam temat wałkowany ale moja(b6 AWX) ma dodatkową atrakcje bo blokuje drzwi centralnym w tym czasie kiedy sama chce wszystko to po deszczu po myciu z węża po myjce nie ma problemu.Zapali ładnie ale ruszyć ciężko nie ma mocy przyspiesza z opóznieniem na postoju jak przygazuje to wejdzie na wyższe obroty ale wracając potrafi zgasnąć Wstępnie mechanik ocenił na czujnik n18 ale gdzie tu związek z centralnym zamkiem .Obudowa komputera szczelna nowa uszczelka . Będziemy sprawdzać co dolega ale podpowiedzi mile widziane .

Opublikowano

Sprawdź czy niema wody lub wilgoci w MK.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie było sprawdzane ale oczywiście podłączona do kompa żadnych błędów nie wykazuje .

Opublikowano

A którą uszczelkę kolego w tej obudowie wymieniłeś?

Opublikowano
  • Autor

Uszczelka po pokrywą komputera.

Opublikowano

To nie ta uszczelka, przy takich objawach problem jest z uszczelką na połączeniu plastikowej obudowy kompa z karoserią, albo jakieś pęknięcie lub odkształcenie samej obudowy :naughty::hi:

Opublikowano
  • Autor

Obudowa wizualnie ok. ale trzeba luknąć na tą uszczelkę to w przyszłym tygodniu a na razie oby pogoda sprzyjała :)

Opublikowano

Odpływy z podszybia oczywiście sprawdzone i drożne .....??? :naughty:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się sprawdzone i drożne.

Opublikowano

A wywaliles te gumki z odplywow?

Jak nie to wywal

I tak jak kolega wyżej pisał, uszczelnij kompa pod spodem bo tam jest istota problemu

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

A wywaliles te gumki z odplywow?

Jak nie to wywal

I tak jak kolega wyżej pisał, uszczelnij kompa pod spodem bo tam jest istota problemu

A wywaliles te gumki z odplywow?

Jak nie to wywal

I tak jak kolega wyżej pisał, uszczelnij kompa pod spodem bo tam jest istota problemu

koledzy mam ten sam problem w B6 avx po myjni i deszczu gaśnie , nie chce wejsc na obroty , czy ktoś rozwiązał problem ?

Opublikowano

A wywaliles te gumki z odplywow?

Jak nie to wywal

I tak jak kolega wyżej pisał, uszczelnij kompa pod spodem bo tam jest istota problemu

A wywaliles te gumki z odplywow?

Jak nie to wywal

I tak jak kolega wyżej pisał, uszczelnij kompa pod spodem bo tam jest istota problemu

koledzy mam ten sam problem w B6 avx po myjni i deszczu gaśnie , nie chce wejsc na obroty , czy ktoś rozwiązał problem ?
No oczywiście, wejdź na mój profil i przeszperaj posty w których pisałem tam znajdziesz odpowiedź. Napisał bym Ci ale nie mam czasu w tym momencie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

WITAM nic nie pisałam bo czy na pewno jest się czym chwalić ?.CO do kompa wszędzie sucho filtr powietrza sucho ja już pisałam.

WYCZYSZCZONY zawór przy turbinie N 75 i WYMIENIONY NA na nowy zawór N 18 to było w czerwcu ale auto tak naprawdę porządnego deszczu nie widziało.

.Jeżeli chodzi o samo zamykające się auto centralnym twierdzą że sterownik walnięty komputer pokazuje nie zamknięte drzwi pasażera mimo zablokowanego zamka .Teraz nie zachodzę w głowę łożysko szumi konkretnie i nie wiem ale pewnie z piastą wymienię jak widzę wybijanie łożysk niby sprzętem FAKT może nie bywam w najlepszych :( powodzenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.