Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gacor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie jest podobnie. Nie stresuj się
  2. Koledzy OLO_GDA i Zimny Chirurg dzięki za sensowne odpowiedzi
  3. Witam ponownie.Muszę ponowić temat ponieważ znowu dopadła mnie ta sytuacja.Tyle,że w zbiorniku jest połowa stanu. I nie wiem za bardzo teraz od czego zacząć. Może ktoś pomoże.pozdro
  4. klima włącza się od +15 stopni
  5. Jest tutaj gdzieś forumowicz TOM77...Znajdź go i poproś o kontakt. POdobno gość pracuje w hurtowni moto i ma dostę do części w super cenach.
  6. Panowie takie pytanko. Kupiłem u gościa jakiś czas temu radio Concert. Po podłączeniu okazało się,że: 1. Przyciski radyjka w ogóle nie są podświetlone 2. Wyświetlacz radia ściemnia się tak jak panel kimatronika 3. Radyjko nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka Jak mogę w prosty sposób stwierdzić czy mam CAN szynę... Dzięki za pomoc
  7. Miałem kiedyś podobny problem i okazało się,że jest walnięty wskaźnik temp. Po wymianie SILNICZKA KROKOWEGO STERUJĄCEGO WSKAŹNIKIEM wszystko jest OK.
  8. gacor odpowiedział(a) na sieczek26 temat w 1.9TDI
    Najlepszy jest zwykły ON. Żadnych wynalazków!!! Jakieś BIO-estry albo VERVY czy ULTIMATE,to do Żuka albo do Zaporożca...Ale nie do Naszych laleczek....
  9. Wyjeżdżę to co zatankowane i obadam sytuację. Jak się coś dowiem to się odezwę.
  10. Kolego antonio. Zatankowałem,wskoczyłem na prostą,i jazda. Nawet przy 3500 obrotów wszystko było OK. Żadnego trybu awaryjnego. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 20:04_________________________________________________Jeszcze jedno. Przed tankowaniem zdarzyło mi się to dwa razy (w ciągu jednego dnia). Po tankowaniu jest już dwa dni i nic się nie dzieje. Sam już nie wiem co o tym myśleć
  11. 3000 obrotów i osłabł... A o dziwo po zatankowaniu w tym zakresie obrotów wszystko jest
  12. OK. Tyle,że już sporo na rezerwie jeździłem.FIS pokazywał "20". I tak jak już napisałem,gazu nie szczędziłem. Na 3 tyś. obrotów wchodził.
  13. No właśnie. Ja tego gazu nie oszczędzałem..Sam już nie wiem...
  14. Witam.. Czy jest to możliwe,że odczuwalny jest spadek mocy (przejście w awaryjny) w związku z małą ilością paliwa w zbiorniku??? Pewnie to trochę śmieszne,ale po zatankowaniu nagle wszystko jest OK. Nie mam porównania,ponieważ po raz pierwszy zdarzyło mi się wyjeździć zbiornik prawie do zera. Co wy na to??? Podobno w niektórych benzynkach (nie koniecznie Audi) dzieje się tak samo i nawet komp o tym informuje...
  15. A dla 1.9 TDI 100 KM...Skoro taka mądra głowa jesteś moderatorze.)))))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.