-
[B6 AWX] Czas nagrzewania się silnika
U mnie jest podobnie. Nie stresuj się
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Koledzy OLO_GDA i Zimny Chirurg dzięki za sensowne odpowiedzi
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Witam ponownie.Muszę ponowić temat ponieważ znowu dopadła mnie ta sytuacja.Tyle,że w zbiorniku jest połowa stanu. I nie wiem za bardzo teraz od czego zacząć. Może ktoś pomoże.pozdro
-
[B5 ADR] Co to za część?
klima włącza się od +15 stopni
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc - przewody paliwowe
Jest tutaj gdzieś forumowicz TOM77...Znajdź go i poproś o kontakt. POdobno gość pracuje w hurtowni moto i ma dostę do części w super cenach.
-
[B6 AVB] Brak podświetlenia
Panowie takie pytanko. Kupiłem u gościa jakiś czas temu radio Concert. Po podłączeniu okazało się,że: 1. Przyciski radyjka w ogóle nie są podświetlone 2. Wyświetlacz radia ściemnia się tak jak panel kimatronika 3. Radyjko nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka Jak mogę w prosty sposób stwierdzić czy mam CAN szynę... Dzięki za pomoc
-
[B6 AVF] Dziwne wskazania temperatury płynu chłodzącego
Miałem kiedyś podobny problem i okazało się,że jest walnięty wskaźnik temp. Po wymianie SILNICZKA KROKOWEGO STERUJĄCEGO WSKAŹNIKIEM wszystko jest OK.
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
Najlepszy jest zwykły ON. Żadnych wynalazków!!! Jakieś BIO-estry albo VERVY czy ULTIMATE,to do Żuka albo do Zaporożca...Ale nie do Naszych laleczek....
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Wyjeżdżę to co zatankowane i obadam sytuację. Jak się coś dowiem to się odezwę.
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Kolego antonio. Zatankowałem,wskoczyłem na prostą,i jazda. Nawet przy 3500 obrotów wszystko było OK. Żadnego trybu awaryjnego. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 20:04_________________________________________________Jeszcze jedno. Przed tankowaniem zdarzyło mi się to dwa razy (w ciągu jednego dnia). Po tankowaniu jest już dwa dni i nic się nie dzieje. Sam już nie wiem co o tym myśleć
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
3000 obrotów i osłabł... A o dziwo po zatankowaniu w tym zakresie obrotów wszystko jest
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
OK. Tyle,że już sporo na rezerwie jeździłem.FIS pokazywał "20". I tak jak już napisałem,gazu nie szczędziłem. Na 3 tyś. obrotów wchodził.
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
No właśnie. Ja tego gazu nie oszczędzałem..Sam już nie wiem...
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Witam.. Czy jest to możliwe,że odczuwalny jest spadek mocy (przejście w awaryjny) w związku z małą ilością paliwa w zbiorniku??? Pewnie to trochę śmieszne,ale po zatankowaniu nagle wszystko jest OK. Nie mam porównania,ponieważ po raz pierwszy zdarzyło mi się wyjeździć zbiornik prawie do zera. Co wy na to??? Podobno w niektórych benzynkach (nie koniecznie Audi) dzieje się tak samo i nawet komp o tym informuje...
-
Charakterystyki silników diesla montowanych w Audi
A dla 1.9 TDI 100 KM...Skoro taka mądra głowa jesteś moderatorze.)))))
gacor
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta