Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Rusza mi się kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem dlaczego ale sprawia wrażenie jak by była odkręcona a nie jest co może być przyczyną ma ktoś może schemat kolumny kierowniczej :) luz wyczuwalny jest gdy porusza się kierownicą w górę i w dół , z reszta wszystko w porządku podczas jazdy jest wszystko ok ale mnie to denerwuje bo sprawia wrażenie jak by miała zaraz odlecieć :blink:

Opublikowano

05b26c2c33c01944m.gif

popatrz od dołu na mocowanie kolumny, może tam się coś poluzowało...

Opublikowano

Obstawiam mocowanie kolunmy z maglaownicą - teo nie widać na powyższym rysunku, ale jak odkręcisz osłony nad nogami kierowcy to zobaczysz...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego mirek811 poradziłeś sobie z tymi luzami na kierownicy? Udalo Ci sieusunąc te usterkę jeśli tak to w jaki sposób. Niestety u siebie również zauwazyłem ze moja kierownica zaczyna się ruszac, a na nierównościach wręcz drgać. Daj znac co i jak będe Ci wdzięczny Pozdro :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc .Problemu jeszcze nie rozwiązałem ale jak tylko to zrobie napisze co było przyczyną

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 13:13_________________________________________________Trochę długo mi zajeło rozwiązanie problemu :kox: ale teraz jest wszystko w porządku przyczyną był luz na łożysku kolumny kierowniczej niby nie taki wielki ale przy ruchu kierownicą dość duży najlepszą opcją była by wymiana tego łożyska aczkolwiek nie wiem czy jest to możliwe ja wymieniłem całą kolumnę kierowniczą ponieważ cena na allegro bardzo przystępna ( 120 zł ) w bardzo dobrym stanie tudzież nawet nie dowiadywałem się o naprawę bo nie było sensu w serwisie lepiej nie pytać bo można dostać lekkiego szoku :shocked: z wymianą nie ma większego problemu po za śrubami na stacyjce bo jak wiadomo są to śruby samo zrywalne ale dałem rade :a4fan:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

czesc koledzy , od niedawna mam swoje B6 , i tez mam ten problem , rusza sie troche kierownica w gore i troszke na boki ok 3-4 mm , nie stuka , nie drzy , podczas jazdy jest ok , ale jest to irytujace , dajcie znac czy da sie to jakos naprawic nie wymieniajac kolumny , za odpowiedz z gory dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.