Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oswietlenie bagaznika, wyswietlacz komputera, brzeczek swiat


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

1.Oswietlenie w bagazniku mi nie dziala, zarowki sa ok, bezpieczniki sa ok....wiec co to moze byc...

2.Z wyswietlaczem komutera i brzeczkiem od wlaczonych swiatel to jest tak, ze jak auto jest zimne (i chlodno na polu) to wszystko pieknie dziala, jak w srodku robi sie cieplej wyswietlacz przygasa (tak jakby tracil moc czy...ciezko to wytlumaczyc...poprostu powoli kolejne elementy przestaja swiecic) a brzeczek nie dziala

3.Czasami (tak 10%) na komputerze pokazuje mi ze mam nie zamniete drzwi od strony kierowcy...w innych autach byl taki guziczek, ktory sie wciskal jak drzwi byly zamkniete. Jak jest w audi i jak to naprawic.

dzieki za help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jeżeli masz wszystko sprawne to zobacz na włącznik kulowy dochodzi napięcie, jeżeli nie to sprawdz moze kable na zawiasie popękały i należy wyminić

2. moze jakieś zimne luty lub pada jakiś element elektroniczny, wraz ze wzrostem temp. wzrasta rezystancja.

3. w zamku jest krańcówka, moze należy sie jej przyjrzeć, coś sie wytarło lub zaśniedziało i nie styka jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik kulowy znajduje się w klapie bagażnika, muszisz sciągnąć tapicerke i po lewej stronie powinno być takie palstykowe pudełko z kabelkami, w środku jest kulka która załancza styk jak podniesziesz klape i staje się jasność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wytlumaczyl jak dziecku :cool:

i o to chodzilo :D dzieki

Mialem to samo, ale u mnie nie ma tego patentu z kulka, wydaje mi sie w tym roczniku juz tego nie ma (AJM z 2000 r).

Jest za to w samym zamku taka plastkowa ksztaltka ktora zwiera styk krancowy przy zamknieciu klapy. Ja ja musialem posklejac bo byla zlamana i jak na razie dziala. Ale powiem szczerze ze sie z tym troche nameczylem ;o(

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...