Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] A4 2,5 V6 AKN - AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam już jestem na forum jakiś czas a nie miałem przyjemności wrzucenia fotek , sorrki za opóźnienie :gwizdanie:

Moja mała " Bestia " :dance2:

- silnik 2,5 TDI V6 AKN

- tapicerka skórzana grafitowa

- zawieszenie Bilstein B4

- felgi Ronal 16'

Ogólnie standard albo lekkie modyfikacje o których nawet nikt nie pamięta.

:yahoo:

1.jpg[br]2.jpg[br]3.jpg[br]4.jpg[br]5.jpg[br]6.jpg[br]7.jpg[br]8.jpg[br]9.jpg[br]fotel.jpg[br]fotel2.jpg

:pijacy:

PS. Felgi widoczne na zdjęciach znajdują się u mnie na liście do sprzedaży :wink: 1200 zł

- opony Bridgestone ER300 215x55x16

- opony Bridgestone ER30 205X55X16

Ewentualnie też w najbliższym czasie zmienię zawieszenie ... :scrachin:

Pozdro Wszystkim !

Opublikowano

Wszystko pięknie , ładnie tylko czemu kupiłeś takie ochydne lampy tylne ?

Opublikowano
  • Autor

Takie dostałem Gratis :> przy zakupie samochodu

Kiedyś miałem w planie je zmienić ale to tylko plany, na razie będę zmieniał zawiechę i kółka na A8 style :rolleyes:

Opublikowano

W jakim rozmiarze te kółka ? ;)

Opublikowano
  • Autor

Zamierzam kupić 17' bo większe to już ciężko zwłaszcza w Nowym Sączu, bo ścieżki zwłaszcza u nas to tragedia !

STANDARD 17'

650268945_2

Lub ewentualnie te poniżej ...

646470586

co proponujesz tyle że te ze drugie to jakaś chińszczyzna ( chociaż te wyżej też nie wiem czy nie żółte rączki wykonały) :wallbash:

Opublikowano

1 Propozycja jest bardzo dobra z tym żę w rozmiarze 17' nie oddają żadnego uroku.

2 Propozycja jak dla mnie odpada całkowicie...

Opublikowano

Z tych dwóch opcji to tylko 1 opcja :wink4: Ale niedługo będą nowe ścieżki w N.S bo już remontują :)

Opublikowano

ladna furka tylko co to za zaslepki na spryskach ? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

jedna strona zaślepek jeździ ze mną w schowku , a drugiej nie miałem ale w najbliższym czasie postaram się naprawić usterkę :sick3:

Opublikowano

kolega zgubil widocznie tak jak ja zaslepki :tongue4: bedziesz gdzies zamawial? bo mi potrzebna tez jest ale chcialbym dostac juz malowana to mozesz podzielic sie skad zalatwisz :tongue4: Auto :good: felgi bralbym 1 ale na 17" to serio kiepsko wygladaja no i te lampy tyl :tongue4:

Opublikowano

Ładna, ale zacznij od zmiany lampek z tyłu na ori lub coś podobnego, mniej rzucającego się w oczy, bo te są ... :thumbdown:

Twoje felgi są całkiem fajne i poszedłbym na Twoim miejscu w ten sam/podobny wzór, tyle że 2 rozmiary większe.

Opublikowano

witam, fajne autko w powanym motorze :good:, co do zaslepek na spryski ja zamawialem w serwisie VW/Audi, cena 40 zeta za sztuke, sa w podkladzie do malowania, ale ori i to jest ważne,.

P.s. te lampki naprawde nie pasuja

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.