[B5 AFN] Nowe felgi i oponki do mojego AFNa :)

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Te wspaniale felgi to replika :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a co za tym idzie - plastelina :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Także najpierw pomyśl jednak nad innymi felgami a potem zastanawiaj się jakie opony na nie założyć :cool1:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

chodzi mi o ten konkretny wzór.. mój ojciec pracuje w salonie Audi w Wolicy k/Warszawy więc nie ryzykowałbym kupna przez allegro :) Chcę się tylko dowiedzieć jaka opona do tej felgi? 215/45/17?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chodzi mi o ten konkretny wzór.. mój ojciec pracuje w salonie Audi w Wolicy k/Warszawy więc nie ryzykowałbym kupna przez allegro :) Chcę się tylko dowiedzieć jaka opona do tej felgi? 215/45/17?

Przede wszystkim dowiedz się czy ori kupisz w tym rozmiarze i jakie są ich parametry. Ale zapewne 225/45/17 będzie OK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takiej feli nie kupisz ori w 17 :decayed:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

W salonie kupię co prawdo zaje**ście drogo ale są 17" ET35 sprowadzane jak wiadomo z niemiec. Drogo zapłacę trochę poczekam, ale będzie elegancko :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W salonie kupię co prawdo zaje**ście drogo ale są 17" ET35 sprowadzane jak wiadomo z niemiec. Drogo zapłacę trochę poczekam, ale będzie elegancko :)

tzn. za ile je wyrwiesz :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

Nie wiem w poniedziałek jadę do salonu złożyć zamówienie i się dowiem, ale z tego co wiem cena z salonu +10 czy 15%...

Cena z salonu w PL + 10-15% :/ Niestety

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem w poniedziałek jadę do salonu złożyć zamówienie i się dowiem, ale z tego co wiem cena z salonu +10 czy 15%...

Cena z salonu w PL + 10-15% :/ Niestety

Ale jesteś pewny że to ten ori wzór w 17" ? :mysli:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

Tak.. Dowiadywałem się jeśli o to chodzi... W Polsce masz z tego co wiem tą felgę tylko w Audi RS4 B7 i Audi S5 i to 18". W Niemczech masz taką felgę w prawie każdym modelu i do tego zakres 17"-19"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mi się wydaje, że nie ma ORYGINALNYCH felg do audi z ET35... w ŻADNYM rozmiarze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ET pewnie będzie 45, ale i tak będzie pasować.

Opony Michelin wyróżniają się bardzo niską trwałością (wysoka ścieralność).

Rozmiar 225/45 będzie ok.

Pomijając fakt, że ta felga nie wygląda dobrze w 17'' :no:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wzór jest tylko w 19" i ma ET32... a może tylko mi się tak wydaje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukałem na ebay.de (te felgi są podobno dostępne w Niemczech), ale nie znalazłem ich ani w 17'', ani w 19''. Trafiłem za to taki sobie felunek[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 16:42_________________________________________________Co więcej, szukałem tych felg w konfiguratorze na audi.de i znalazłem je tylko w 19'' przy S5 (nawet przy A5 są niedostępne)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

Ten wzór jest tylko w 19" i ma ET32... a może tylko mi się tak wydaje :)

Co do ET to nie jestem pewien - będę wiedział w poniedziałek

W Polsce :) A co do oferty w Polskich Salonach :)

W Audi S5 nie ma kierownicy multifunkcyjnej! W żadnej wersji :) Niby taka pierdółka a jest dużo rzeczy których nie ma w Polskich salonach w ogóle bądź są za sporą dopłatą (w opcji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie sugeruję się ofertą polskich salonów :). Jak już je będziesz miał, zrobisz zdjęcie wewnętrznej strony, lub podasz nam nr części i wszystko stanie się jasne :wink4:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

Nie ma problemu :) Pytanie tylko ile mi każą zapłacić za wszystko i ile będę musiał czekać... ale to już będę wiedział w poniedziałek i po powrocie z salonu wszystkiego się dowiem :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tyle pieniedzy i zachodu :no: poszukalbym czegos innego zwlaszcza ze te felgi nie urzekły mnie az tak bardzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

a mnie bardzo :) Sprowadzałem dla wujka z Niemiec Audi S5 na tej feldze i wygląda kozacko. Miesiąc temu przypłynęła Audi A8 2006r z USA kumpla też na tej feldze 19" i wygląda zawsze pięknie.. ale jeśli walną mi cenę dwóch nowych kompletów innych felg to podziękuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

... ale jeśli walną mi cenę dwóch nowych kompletów innych felg to podziękuję

tak będzie, nie inaczej (no może trzech kompletów) :gwizdanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adi, to że te felgi wyglądają extra na S5 i A8, to jeszcze nie znaczy, że dobrzę będą wyglądały na B5 (tym bardziej rozmiar tylko 17').

Sam przymierzałem do siebie wzór RS6 w 17'. Na B6 kolegi wyglądają zarąbiście, a u mnie ... tak sobie.

Co do plasteliny, replik itd. - czy koledzy, którzy odradzają takie felgi, to tak w własnego doświadczenia? Jeździli na takich?

Opinia panująca na tym forum, że nie nadają się do niczego nie jest poparta niestety żadnymi faktami - przynajmniej ja nie natrafiłem na takie (jeśli ktoś może, to niech przytoczy - chętnie poczytam).

Podejrzewam, że cena takich ori felg może Cię powalić, przynajmniej w stosunku do wartości pojazdu.

Za tę cenę kupisz pewnie repliki z oponami i zostanie Ci jeszcze na drugi taki komplet, gdyby się jednak okazało, że to faktycznie plastelina :decayed:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adi, to że te felgi wyglądają extra na S5 i A8, to jeszcze nie znaczy, że dobrzę będą wyglądały na B5 (tym bardziej rozmiar tylko 17').

amen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opinia panująca na tym forum, że nie nadają się do niczego nie jest poparta niestety żadnymi faktami

Wystarczająco dużo się naoglądałem w warszacie oponiarskim... Felg w kawałkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a mnie bardzo :) Sprowadzałem dla wujka z Niemiec Audi S5 na tej feldze i wygląda kozacko. Miesiąc temu przypłynęła Audi A8 2006r z USA kumpla też na tej feldze 19" i wygląda zawsze pięknie.. ale jeśli walną mi cenę dwóch nowych kompletów innych felg to podziękuję

Tylko że w 17" będą wyglądały jak inne pięcioramienne felgi. A i cena pewnie będzie nie adekwatna do wyglądu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

No to tak :) 2769zł brutto jedna felga + do tego 10% z tego powodu że muszą być sprowadzane. Dziękuję bardzo :) Sprzedam moje A4 dodam cenę felg + opon i kupię sobie ładną B6 Avant w Quattro :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to tak :) 2769zł brutto jedna felga + do tego 10% z tego powodu że muszą być sprowadzane. Dziękuję bardzo :) Sprzedam moje A4 dodam cenę felg + opon i kupię sobie ładną B6 Avant w Quattro :)

:shocked:

Chyba tez wloska replike.. :naughty:

Ja bym kupil slina z B6 i bedzie gitara.. :naughty:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość adi92

AWX 131KM Quattro i Avant bez relingów do tego 17" od S4 i będzie ładnie a nie tam się pierdzielić i za 12 tyś + opony kupować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj tam plastelina nie plastelina..jak ktoś uważa to niech kupuje Włoskie repliki :)

Moje przetrzymały spotkanie z wielkim garbem i nic im nie było :decayed:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta