Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kołobrzeg Witam wszystkich!!! Moje audi a4 :)


dawidmaster

Rekomendowane odpowiedzi

no skłamany emblemat ale niech bedzie:):)

wg mnie masz złe podejście do tematu :decayed: Niech się trafi ktoś kogo nie znasz a Ty wyrazisz chęć ścigania i potem będzie się podniecał że objechał 1,8T jakimś "matizem po tuningu" :decayed:

co innego gdybyś miał np. 2,7 BiT i założył na klapie 1,6 wtedy kozak :cool1:

Ładne autko, ale nie podobają mi się: grill (chromy i do tego niektóre pogubione), lampy tył :thumbdown: , wydech zbyt duży, oczywiście to T na klapie :thumbdown: , i dlaczego te światła świecą Ci tak niebieskawo? :mysli: Takie żarówki czy HID? Bo jeśli HID w tych lampach to :thumbdown:

Załóż większe fele, zmień lampy, wydech na trochę mniejszą 2rurkę, no i parę innych gratów :wink4: Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej mi wygląda na jakieś żarówki alaxenon

- grill tragedia :>

- lampy z tyłu średnie ale nie najgorsze

- T na klapie pachnie mi wiochą... coś jak burackie m3 na e36 1,8 :thumbdown:

To T najbardziej boli mnie na aucie, poza grilem.

Wydech jak dla mnie ujdzie :good: ale sam bym takiego nie wsadził (dla mnie za duży)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No literki odklejone juz:) posłuchałem sie a co do zarówek no to są te xenony z tym własnie ze bede chciał zakładać swiatełka po lifcie soczewki do niej .Aktualnie posiada jeszcze delikatna lotke na klapie ale spokojnie zden spojler bo nie trawie tego taka niziutka delikatna lotka .Wydech narazie niech bedzie mi nie przeszkadza dobrze wyglada a lampy nie jednej osobie sie juz spodobały mi zresztą tez inaczej bym ich nie kupił no i najwazniejsze Fele chce załozyc 17 stki albo 18stki z tym ze 18stki raczej odpadaja bo przy sportowej zawieszcze i niskim profilu opony bardzo to na naszychpolskich drogach to sie nie widzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam podoba sie ta sztuka :)

wydech nie dla mnie ale ładnie wygląda,

światła tył ładne jak na mój gust :good:

grill fakt dziwny z tym chromem ale to kwestia co kto lubi :)

a fele puki co mamy takie same tylko, że ja nie planuje narazie zmian :( $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie furka fajna :-) No moze ten grill :thumbdown: ale ogolnie daje rade.

Ja nie jestem takim ortodoxem jak sporo naszych kolegow z forum :evil: i nie glosze mantry , wszystkiego polif-ori. Furka nie jest jakas totalna plastelina wiec spokojnie. Za doklejaniem T czy S4 i innych tego typu to tez nie jestem bo to wioska ale np te lampki z tylu mi nie przeszkadzaja tak samo jak wydech (co nie znaczy, ze bym takie kupil)

Fajna baza i mozna cos pomodzic aby bylo lepiej. Rob jak Ci sie podoba, byle z gustem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...