Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięty kruciec plastikowy bagnetu


petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem dzisiaj poziom oleju i przy wkładaniu bagnetu z powrotem pękła plastikowa część, co ja się namordowałem by wyjąć pozostałą część plastiku,musiałem ją dosłownie wyłupać,więc mam pytanie co by było gdyby jakaś drobna część plastiku dostała się do środka,czy filtr oleju wyłapuje takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginalny i wszedł bez problemu, ale chodziło mi o to że przy zdejmowaniu starego mógł sie wykruszyć kawałek i wpaść do misy olejowej i nie wiem czy może być z tego jakiś problem jeśli tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Kupiłem oryginalny i wszedł bez problemu, ale chodziło mi o to że przy zdejmowaniu starego mógł sie wykruszyć kawałek i wpaść do misy olejowej i nie wiem czy może być z tego jakiś problem jeśli tak było

wszystko zależy od jego temperatury topnienia, współczynnika lejności, gęstości itd. Miejmy nadzieję, że jest ona stosunkowo wysoka jak na polimery np. powyżej 150°.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być może masz racje ale przy wpadnięciu do oleju dosłownie okruszka plastiku moim zdaniem nie powinno mieć większego znaczenia, a poza tym słyszałem że te plastiki często pękają i sądze że concern audi wziął to pod uwagę że to może się zdarzyć więc ten plastik nie mógł by się tam znajdować prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...