Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Uszkodzona chlodnica+wentylator


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

No i sie stalo wentylator z wiskoza rozwalil mi chlodnice,moje pytanie jest takie czy wystarczy wyminic sam wiatrak czy musze kupic do tego wiskoze??Bo chlodnice to wiadomo bedzie nowa

http://img188.imageshack.us/i/30570841.jpg/ tak to wyglada :kwasny: Bo musze to zrobic na dniach i nie wiem jak sprawdzic czy wiskoza jest dobra czy zła :disgust: Auto nigdy nie mialo problemów z temperatura.Zastanawiam sie jakim sposobem sie to stało,czy po prostu pelka plastikowa łopatka od wentylatora i ona uszkodzila inne i wybily sie w chlodnice,czy moze cos z wisko sie stalo jakies łozycho albo cus.....Z góry dzieki za pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem mialem kilka dni temu z tym ze mialem urwane tylko jedno pioro kupilem sam wentylator i chlodnice nie wiem jak to bedzie u ciebie radzilbym nie oszczedzac i kupic jednak ta wiskoze bo nie wiadomo czy historia sie nie powtorzy.

pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 14:08_________________________________________________U mnie powodem tego bylo to ze ktos wczesniej przyklejil jedno pióro i z czasem sie urwalo dlatego nie wymienialem calosci postaraj sie dowiedziec co bylo powodem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj samo śmigło. Nr części 058121301B

koszt w ASO ok. 150zł

skąd nowa chłodnica? zamiennik, czy używka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlodnica zapewne pujdzie zamiennik,bo auto sprzedaje wiec nie bede sie ładowac w koszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...