Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana sprężyn seryjnych na obniżające


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Amoreux masz warsztat który to zrobi? jak nie to w Poznaniu LPM, mi TEINA tam zakładali - zakład OK i cena też nie wygórowana. Jak by co to PW.

Sorry za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ojca w firmie mam mechanika co mi wszystko robi w audicce ;p mam nadzieje, że z tym też da rade ;) napisz tutaj lub na PW ile Cię to kosztowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakladam na seryjne amorki na razie, o zalozenie sie nie boje bo mam wlasny serwis samochodowy wiec kiedy mi sie umysli to beda robic, pojezdze jakis czas i sie zobaczy, tez jestem zdziwiony terminem realizacji bo przez telefon mowil ze nie maja na sklepie ale kazal wyslac e-maila z danymi i odpisal mi ze jednak je maja i dzis wysylaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie sam nie wiem moze kupie te monroe jak bede je zmienial to wtedy pewnie zaloze nowego posta na forum i bede czekal na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dylemat na maxa czy zrobić jak Ty czy walić w komplet FK lub MS-TECHNIX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowalem sie na eibacha bo czytalem juz troche postow i nikt nie zalowal zakupu, w planach bylo tez kw i weitec ale po co przeplacac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym pozostaje jeszcze kwestia tego po ilu padną amory oryginalne ;) jedni mówią, że po kilku dniach padają a inni przyjechali juz kilkanaście tys km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy w jakim stanie sa przed zmiana sprezyn, ja im daje 20-30k km w zaleznosci od felg/drog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-30 tkm to ja robie przez 2 lata :D na amorach mam po 80% i na jednym lewym tylnym 65%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie 15 tkm rocznie wiec jakies 2 latka pojezdze chyba ze bedzie mi malo to szybciej sie je wymieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja podjęta ! :) już poszedł mail do Prince z zapytaniem o termin realizacji zamówienia na sprężynki :) jak odpiszą to albo zamawiam albo poczekam aż wrzucisz zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak eibachy, ja moje bede montowal albo w poniedzialek ale raczej dopiero w piatek bo z czasem slabo stoje a poki co to autko jest u lakiernika bo sie dokladki maluja, zrobie fotki przed z wymiarami i po zalozeniu springow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko :) Ja mam teraz jeszcze sesje, więc poczekam na zdjęcia ;)[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 13:24_________________________________________________no już miałem zamawiać eibachy i dostałem oferte FK High Tec za 1200 zł! aż żal nie skorzystać :((( normalna cena to około 1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no biore ten zestaw FK :) co będzie to będzie ;) przynajmniej inni użytkownicy forum się dowiedzą czy to coś warte, bo na razie o FK nic konkretnego nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzis towar dotarl jak bede mial czas to montaz, pewnie za tydzien w piatek dopiero zgodnie z tym co mowilem porobie kilka fotek[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 17:34_________________________________________________zgodnie z tym co mówiłem dodaje zdjęcia przed założeniem i po modyfikacji, ja jestem bardzo zadowolony z efektu, przód siadł niecałe 3 cm, a tył niecałe 2, z tego co wiem to jak pojeżdżę trochę to jeszcze z pół centa pójdzie w dół, ogólnie autko jest sztywniejsze, nie kołysa się jak na serii, trochę komfort spadł, ale nie tak bardzo, oto zdjęcia:

przed:

c5663b09dc127e63m.jpg

po:

ecdda4edc8cfb0b1m.jpg

więcej zdjęć:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_a4_aktualizacja_26062009_nowe_foty_1st_page-t22980.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to elegancko siedzi :) fajnie, że tył usiadł trochę wyżej niż przód to się elegancko wyrównało (bo zawsze przód wyżej sterczy 1 cm :P )

ja czekam na moją paczuszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...