Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Mokre plamy pod autem


krawcu11

Rekomendowane odpowiedzi

witaw

właśnie zaprowadzałem samochód do garazu i zobaczyłem na podjezdzie niewielka plame i dalej kilka kropek pod samochodem od lewej strony silnika. plyn raczej bezwonny i nie brudzacy bo sprawdzalem. troche mnie to zmartwiło i jutro pojade to sprawdzic chyba ze to nic groznego

poprosze o jakies sugestie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle :( a jaka moze byc tego przyczyna ? zgubilem jakis korek czy jakis wezyk sie rozerwał ?

widze,że sie nie orientujesz... :kox: to normalne i niczym sie nie martw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączysz klimatyzację to szron się z niej skrapla i ścieka pod auto. 100% normalna sprawa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: krawcu11 Dzisiaj o 21:39

no to niezle a jaka moze byc tego przyczyna ? zgubilem jakis korek czy jakis wezyk sie rozerwał ?

widze,że sie nie orientujesz... to normalne i niczym sie nie martw

na szczescie :) dzieki za wyjasnienie i pocieszenie od niedawna mam ten samochod i troche jestem na jaego punkcie poje.... :) rozumiesz

to znaczy ze to cieknie woda ktora sie skrapla na ukladzie klimatyzacji czy cos takiego?[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:48_________________________________________________

Jak wyłączysz klimatyzację to szron się z niej skrapla i ścieka pod auto. 100% normalna sprawa

dzieki panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze to cieknie woda ktora sie skrapla na ukladzie klimatyzacji czy cos takiego?

zgadza się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...