Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Świeci kontrolka o AIRBAG


?ukasz71

Rekomendowane odpowiedzi

[right][center][left]Witam Koledzy mam taki mały Problem bo od paru dni świeci mi kontrolka od poduszek powietrznych ostatnio wykasowałem ja z kolega 14.06.2009 wagiem wlasnie i było wszytko ok ale dzisiaj 16.06.2009 znowu mi sie zapaliła niewiem co teraz robić znowu kasować tym wagi em a czy znowu mi sie nie pojawi? Proszę o pomoc cry[/left]
[/center][/right]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak podepniesz VAG'a następnym razem to spisz numer błędu i poszukaj na forum lub wrzuć do tego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 8D0 959 655 C

Component and/or Version: Airbag 7 Audi 0301

Software Coding: 00102

Work Shop Code: WSC 06435

1 Fault Found:

01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199)

32-00 - Resistance too High

cos takiego to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykasować i bedzie git i ewentualnie wtyczki posprawdzać pod siedzeniem kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną przypadłość. Nieźle napociłem się, żeby znaleść przyczynę i nauczyłem się, żeby nie bagatelizować spraw pozornie bez związku. Zródło mojego problemu tkwiło w... UWAGA! Termosie ze stali nierdzewnej, który moja żona umieściła pod siedzeniem pasażera z przodu. Turlał się tam i co jakiś czas wywalało mi błąd airbaga. Być może był namagnesowany..? Mam poduszki pasażerów z tyłu w oparciu przednich foteli. Sprawdziłem, czy nie ma tam jakiś odizolowanych przewodów pod nimi. Wszystko było ok. Po usunięciu termosu problem sam się rozwiązał.

Nie wszystko da sie przewidzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Koledzy przecZysciłem kable tym preparatem i pomogło takze nawt błedu nie musiałem kasowac odłaczyłem poprostu i popryskałem i odczekałem kilka minut zeby wsiakło i jest ok podłaczyłem i kontrolka air bag znikneła takze jeszcze raz dziekuje Michał z Radomia dziekuje ci bardzo jesli dojdzie do spotkania to masz u mnie dobra wódke i reszta chłopaków tak samo :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...