Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] czujnik temperatury zewnętrznej


jarek1971

Rekomendowane odpowiedzi

B5 1,8 1997 Mam pytanie do was.Zauważyłem w swoim samochodzie czujnik temp.zewnętrznej,który jest uszkodzony.Na desce rozdzielczej nie mam żadnego wyświetlenia,czy po zamontowaniu nowego czujnika wyświetli sie odrazu info o aktualnej temperaturze,czy jeszcze będę cos musiał zamontowac.

[ Dodano: 15-04-2007, 15:38 ]

Wieem że w innych samochodach jak jest uszkodzony czujnik to na desce jest wyświetlona temp.np.-49st.u mnie nic sie nie wyświetla.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 16-04-2007, 10:59 ]

temat poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on jest odłączony? Może masz czujnik, ale nie masz wyświetlacza (temperatury zew. nie było we wszystkich A4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej. A dokładnie to jest tak, czujnika temp. niemam i jest błąd ( ciagła przerwa czujnika temp. zewnetrznej) poprzedni własciciel go zdemontował bo był uszkodzony ale juz go nie zamontował. Ja oczywiscie chce to zrobić tak jak być powinno i dopiero dzisiaj zlokalizowałem wtyczke odłączoną i zastanawia mnie czy własnie owa wtyczka jest od tego czujnika temperatury zewnetrznej. Znalazłem ją pod zbiorniczkiem płynu wspomagania (czarna kwadratowa na dwa piny), może ktoś wie czy to jest własnie od temperatury zewnetrznej ;) Będe wdzięczny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...