Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idzi ktoś dziś na rower :gwizdanie: ja tradycyjnie w 2 święto zawszę idę pojeździć - co roku był śnieg a dzisiaj mamy wiosnę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dziwna ta twoja tradycja Krolu :gwizdanie:

Opublikowano

dlaczego nie widze swojego avatara? :disgust:

a wy go widzicie? :mysli:

Opublikowano

ja też nie widzee może dojdzie dopiero

:hi:

Opublikowano

Ja nie widzę. Też kiedyś chciałem sobie dodać ale nie wychodziło :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:20_________________________________________________ :hi: Miszka

Opublikowano
  • Autor

ja nie widze , ale jak nie był taki jak u krola to żadna strata :>

Krolu , ja nie ide , bo za zimno . jak by był śnieg to jeszcze a tak to po ch.j sie męczyć :kox:

Opublikowano

Bo musi być odpowiednich rozmiarów dzieci...

A Ty miszka dlaczego nie jedziesz na ogólnopolski ?? :mysli:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________

ja nie widze , ale jak nie był taki jak u krola to żadna strata :>

Krolu , ja nie ide , bo za zimno . jak by był śnieg to jeszcze a tak to po ch.j sie męczyć :kox:

No też żałuje ale cóź..

Opublikowano

Gdyby był śnieg mógłbym jechać pojeździć ale tak to nie ma frajdy :gwizdanie:

Opublikowano

f*ck :disgust:

a chciałem dodać zdjęcie mojej koleżanki, która chciałaby jechać z kimś na ogólnopolski w marcu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
http://images37.fotosik.pl/236/5e882735c56a0088med.jpg Stanley , to jest Twój avatar , a miałeś link do strony fotosika, a miałeś dać z końcówą jpg ;)
Opublikowano

ale nie widziałeś jej piersi wiec zdjecie bedzie nudne :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

żądze :gicior:

Opublikowano

ale nie widziałeś jej piersi wiec zdjecie bedzie nude :tongue4:

a była kiedyś taka szansa... :wallbash:

Opublikowano

ale nie widziałeś jej piersi wiec zdjecie bedzie nudne :tongue4:

a była kiedyś taka szansa... :wallbash:

Mam nadzieje, że Twoja nie czytam forum :gwizdanie:

Opublikowano

ale nie widziałeś jej piersi wiec zdjecie bedzie nudne :tongue4:

a była kiedyś taka szansa... :wallbash:

Mam nadzieje, że Twoja nie czytam forum :gwizdanie:

też mam taką nadzieję :mysli:

ona raczej siedzi na fecebooku

Opublikowano

ale nie widziałeś jej piersi wiec zdjecie bedzie nudne :tongue4:

a była kiedyś taka szansa... :wallbash:

Mam nadzieje, że Twoja nie czytam forum :gwizdanie:

też mam taką nadzieję :mysli:

ona raczej siedzi na fecebooku

:decayed: A ma w znajomych A4-klub ? :gwizdanie:

Opublikowano

Bo musi być odpowiednich rozmiarów dzieci...

A Ty miszka dlaczego nie jedziesz na ogólnopolski ?? :mysli:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________

ja nie widze , ale jak nie był taki jak u krola to żadna strata :>

Krolu , ja nie ide , bo za zimno . jak by był śnieg to jeszcze a tak to po ch.j sie męczyć :kox:

No też żałuje ale cóź..

jeszcze nie wiem czy nie jade, jak narazie to dla mnie termin koniec marca jest tak odległy, że nie ma co myślec na ten temat, z reszta rok temu też sie zapisałem, okazało się, że nie ma miejsc, później okazało sie, że jednak są i że byłem wpisany na liste ale z błędnym nickiem :tongue4:, duzo osób sie powpisywało i później porezygnowali więc miejsca na bank będą, z resztą pisali do mnie poźniej kilka dni przed zlotem, że jeśli chce to bardzo chetnie, że to drobna pomyłka literowa itd, śmieszne troche mi sie to wydało, a z resztą plany juz miałem inne, i troche mnie zdziwiło to, ze liczba osób jest z góry ograniczona, ale to juz inna kwestia.

Opublikowano

ale nie widziałeś jej piersi wiec zdjecie bedzie nudne :tongue4:

a była kiedyś taka szansa... :wallbash:

Mam nadzieje, że Twoja nie czytam forum :gwizdanie:

też mam taką nadzieję :mysli:

ona raczej siedzi na fecebooku

:decayed: A ma w znajomych A4-klub ? :gwizdanie:

musimy trzymać się jednej wersji

i co złego to nie ja :gwizdanie:

Opublikowano

Bo musi być odpowiednich rozmiarów dzieci...

A Ty miszka dlaczego nie jedziesz na ogólnopolski ?? :mysli:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________

ja nie widze , ale jak nie był taki jak u krola to żadna strata :>

Krolu , ja nie ide , bo za zimno . jak by był śnieg to jeszcze a tak to po ch.j sie męczyć :kox:

No też żałuje ale cóź..

jeszcze nie wiem czy nie jade, jak narazie to dla mnie termin koniec marca jest tak odległy, że nie ma co myślec na ten temat, z reszta rok temu też sie zapisałem, okazało się, że nie ma miejsc, później okazało sie, że jednak są i że byłem wpisany na liste ale z błędnym nickiem :tongue4:, duzo osób sie powpisywało i później porezygnowali więc miejsca na bank będą, z resztą pisali do mnie poźniej kilka dni przed zlotem, że jeśli chce to bardzo chetnie, że to drobna pomyłka literowa itd, śmieszne troche mi sie to wydało, a z resztą plany juz miałem inne, i troche mnie zdziwiło to, ze liczba osób jest z góry ograniczona, ale to juz inna kwestia.

No to mam nadzieje, że Ci się uda pojechać :good: :good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.