Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za zlota :hi:

dzięki za odwiedziny

:hi:

do zaś

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:kox:

kolega...

:polew: :polew: :polew:

smiejecie się jak ja chory byłem hehe

Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:kox:

kolega...

:polew: :polew: :polew:

smiejecie się jak ja chory byłem hehe

czadowe :kox::polew:

Opublikowano

stanlej co chciałeś powiedzieć :wink4:

już się pogubiłem co chcialem napisać, stracilem wątek :polew:

f*ck :blink:

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :blink:

:disgust: :disgust: :disgust:

ale lecimy z tym spamem jak dawno tego tu nie było :evil:

Opublikowano
ralf ty widzę ostro chcesz porezać swoja fure

Chcę objechać Keżora :polew: :polew: To teraz pewnie mi już nic nie pomoże ;(

Apropo dużo będzie kosztować naprawa tego..

Witam!

Mam do sprzedania prezentowaną na zdjęciu TurboSprężarkę Garrett GT22

turbina była używana, nie jest w pełni sprawna ( Nie kręci się wirnik/wałek )

na pewno wymaga regeneracji, jednak jej naprawa będzie o wiele tańsza niż

nowe Turbo.

Opublikowano
  • Autor

kezor mam szerokie kontakty :gwizdanie:

pod sklepem :decayed:
Opublikowano
ralf ty widzę ostro chcesz porezać swoja fure

Chcę objechać Keżora :polew: :polew: To teraz pewnie mi już nic nie pomoże ;(

Apropo dużo będzie kosztować naprawa tego..

Witam!

Mam do sprzedania prezentowaną na zdjęciu TurboSprężarkę Garrett GT22

turbina była używana, nie jest w pełni sprawna ( Nie kręci się wirnik/wałek )

na pewno wymaga regeneracji, jednak jej naprawa będzie o wiele tańsza niż

nowe Turbo.

i jaka za to cena?

Opublikowano
  • Autor
ralf ty widzę ostro chcesz porezać swoja fure

Chcę objechać Keżora :polew: :polew: To teraz pewnie mi już nic nie pomoże ;(

Apropo dużo będzie kosztować naprawa tego..

Witam!

Mam do sprzedania prezentowaną na zdjęciu TurboSprężarkę Garrett GT22

turbina była używana, nie jest w pełni sprawna ( Nie kręci się wirnik/wałek )

na pewno wymaga regeneracji, jednak jej naprawa będzie o wiele tańsza niż

nowe Turbo.

5stów jakoś naprawa
Opublikowano
ralf ty widzę ostro chcesz porezać swoja fure

Chcę objechać Keżora :polew: :polew: To teraz pewnie mi już nic nie pomoże ;(

Apropo dużo będzie kosztować naprawa tego..

Witam!

Mam do sprzedania prezentowaną na zdjęciu TurboSprężarkę Garrett GT22

turbina była używana, nie jest w pełni sprawna ( Nie kręci się wirnik/wałek )

na pewno wymaga regeneracji, jednak jej naprawa będzie o wiele tańsza niż

nowe Turbo.

A ile za nią chce? regeneracja z tego co kiedyś się orientowałem 400-600 zł

A taka dyskusja jest fajna - spam to jets an tym drugim wątku (jak ktoś to zobaczy od nich to mam przeje.... ) :decayed:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano

A taka dyskusja jest fajna - spam to jets an tym drugim wątku (jak ktoś to zobaczy od nich to mam przeje.... ) :decayed:

:chytry:

Opublikowano

Nie pytalem dokladnie na allegro stoi za 100zł ale to licytacja.

Opublikowano
  • Autor

A taka dyskusja jest fajna - spam to jets an tym drugim wątku (jak ktoś to zobaczy od nich to mam przeje.... ) :decayed:

:chytry:

idź stąd :chytry:

:baseball:

:disgust:

:polew:

Opublikowano

Nie pytalem dokladnie na allegro stoi za 100zł ale to licytacja.

Rafał a dzwoniłeś do nich:

http://www.turbo-tec.eu/pl/

może mają coś używanego

Opublikowano

A taka dyskusja jest fajna - spam to jets an tym drugim wątku (jak ktoś to zobaczy od nich to mam przeje.... ) :decayed:

:chytry:

idź stąd :chytry:

:baseball:

:disgust:

:polew:

Zastanów się w końcu :decayed:

Opublikowano

Nie pytalem dokladnie na allegro stoi za 100zł ale to licytacja.

gt22 to byś był mega KOX

Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:kox:

[więcej]

kolega...

:polew: :polew: :polew:

smiejecie się jak ja chory byłem hehe

powiem ci ewidentnie widać że się strułeś ja w święta miałem podobne objawy :polew: :polew: :polew:

na szczęście na forum nie wlazłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :wallbash:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

czy ja mogę coś powiedzieć ????

Opublikowano

Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :wallbash:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

czy ja mogę coś powiedzieć ????

NIE :tongue4:

Opublikowano

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:kox:

[więcej]

kolega...

:polew: :polew: :polew:

smiejecie się jak ja chory byłem hehe

powiem ci ewidentnie widać że się strułeś ja w święta miałem podobne objawy :polew: :polew: :polew:

na szczęście na forum nie wlazłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :wallbash:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

czy ja mogę coś powiedzieć ????

combosa miałeś :decayed::naughty:

ja chcę takie felgi :kox: :kox: :kox:

http://www.a4-freunde.com/teilemarkt/page,show_ad/catid,2/adid,13939/

Opublikowano
Rafał a dzwoniłeś do nich:

http://www.turbo-tec.eu/pl/

może mają coś używanego

Jutro zadzwonię :wink4:

gt22 to byś był mega KOX

EEE tam Krolu to na pewno słabo idzie :polew: :polew:

Opublikowano

yyy w święta mi się choroba odnowiła pare razy ale na szczęścię tam niemiałem neta hehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.