Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeżeli checasz to przyjedz pijemy hehehe[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:23_________________________________________________jak będą miejściał Tobym z chęcia z Wami polecial hehehe to to Wami bym skoczył :> :> :> jeśli jest możliwość

:kox:

[więcej]

kolega...

:polew: :polew: :polew:

smiejecie się jak ja chory byłem hehe

powiem ci ewidentnie widać że się strułeś ja w święta miałem podobne objawy :polew: :polew: :polew:

na szczęście na forum nie wlazłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :wallbash:

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

czy ja mogę coś powiedzieć ????

kup se szybszy komp :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musicie poćwiczyć pisanie na klawiaturze :decayed: na gliwickich w tym czasie to by z 75 nowych odpowiedzi było :decayed:

Opublikowano

A taka dyskusja jest fajna - spam to jets an tym drugim wątku (jak ktoś to zobaczy od nich to mam przeje.... ) :decayed:

:chytry:

idź stąd :chytry:

:baseball:

:disgust:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spadłem z krzesła :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

znowu

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano
Rafał a dzwoniłeś do nich:

http://www.turbo-tec.eu/pl/

może mają coś używanego

Jutro zadzwonię :wink4:

gt22 to byś był mega KOX

EEE tam Krolu to na pewno słabo idzie :polew: :polew:

Ale, żeby to zaspokoić to chyba 216 nie wystarczą :mysli: (choć nie wiem)

Opublikowano
kup se szybszy komp

Albo neta szybszego :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:44_________________________________________________

znowu

Max wynajmij kogoś do pisania jakiegoś Schumachera najlepiej :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:45_________________________________________________

Ale, żeby to zaspokoić to chyba 216 nie wystarczą mysli (choć nie wiem)

No może wtedy bym sie pokusił o 230-stki :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Rafał a dzwoniłeś do nich:

http://www.turbo-tec.eu/pl/

może mają coś używanego

Jutro zadzwonię :wink4:

gt22 to byś był mega KOX

EEE tam Krolu to na pewno słabo idzie :polew: :polew:

Ale, żeby to zaspokoić to chyba 216 nie wystarczą :mysli: (choć nie wiem)

230+11ka , albo nawet 260+11ka :kox: a wtedy sprzęgło do radzikowskiego i :banan::banan2:
Opublikowano
kup se szybszy komp

Albo neta szybszego :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:44_________________________________________________

znowu

Max wynajmij kogoś do pisania jakiegoś Schumachera najlepiej :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:45_________________________________________________

Ale, żeby to zaspokoić to chyba 216 nie wystarczą mysli (choć nie wiem)

No może wtedy bym sie pokusił o 230-stki :naughty:

+ pompa 11mm ... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:46_________________________________________________

230+11ka , albo nawet 260+11ka :kox: a wtedy sprzęgło do radzikowskiego i :banan::banan2:

i skrzydła :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurde jak tak czytam to mam ochotę zakupić diselka i go wyrezać na 250KM hehe

Opublikowano
230+11ka , albo nawet 260+11ka kox a wtedy sprzęgło do radzikowskiego i banan banan2

To by było coś ale to chyba jakbym wygrał w totka :gwizdanie:

Opublikowano

ostanio pan do mnie dzwonił ze zwiększeniem prędkości z 2 na 8 i jakoś tego nie odczółem....

jeszcze

może jak moje tubo od 2000 się załancza

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a po skrzydłach zapas przegubów itd

chyba, że tez, tak jak ja, będziesz jezdzil do 3000obr/min :decayed:

Opublikowano

jak narazie to ja wygrywam w aukcji :>

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=867290520

:polew: :polew: :polew: :polew:

230+11ka , albo nawet 260+11ka kox a wtedy sprzęgło do radzikowskiego i banan banan2

To by było coś ale to chyba jakbym wygrał w totka :gwizdanie:

a tam totek

wtryski 1000 zł pompa 700 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak bys wygrał w totka, to bys nam b8 kupił a nie jakąs pompe 11 :cool1:

Opublikowano

keżor jak chcesz moge ci to radio odebrać :P

Opublikowano
jak bys wygrał w totka, to bys nam b8 kupił a nie jakąs pompe 11 cool1

Jakbym wygrał w totka to bym kupił Subaru Impreze a B5 bym porezał do granic możliwości :kox:

Opublikowano

dobranoc dziewczyny :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobranoc dziewczyny :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

:hi:

:witch: :witch: :witch: :witch:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , pompa 11 to koszt 1200zł jak znajdziesz tanio :decayed:

chyba że widziałeś taniej to daj namiar :slina:

keżor jak chcesz moge ci to radio odebrać :P

hehe, dzięki , ale zamówiłem z dowozem na spot :naughty:
Opublikowano

coś tępo spadło :wink4:

co jest panowie palce odmówiły posłuszeństwa

a gdzie jest miszka

no tak sztuba na neta,...

pewnie zamiast listwy podłogowe zamontować na podłodze,

on zamontował je na suficie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:55_________________________________________________

dobranoc dziewczyny :tongue4:

:hi: :hi: :hi: :hi:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.