Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

kiedy rezacie ?

Opublikowano

:bry:

siema :hi:

Opublikowano

i jak tam jedzieta do jastrzebia krolu i kezor a i :hi:

Opublikowano

i jak tam jedzieta do jastrzebia krolu i kezor

będę szczery - mam tam mega hektar około 80 km w 1 stronę... sam nie jade :gwizdanie:

Opublikowano

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

Opublikowano

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... :wallbash:

Opublikowano

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... :wallbash:

A skąd wiesz :chytry:

Opublikowano

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... :wallbash:

A skąd wiesz :chytry:

bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

Mam na tego spota tyle co do Częstochowy - tylko droga gorsza :gwizdanie:

Opublikowano

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... :wallbash:

A skąd wiesz :chytry:

bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :tongue4: :gwizdanie:

Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał :tongue4:

Opublikowano

Mam na tego spota tyle co do Częstochowy - tylko droga gorsza :gwizdanie:

ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:44_________________________________________________

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... :wallbash:

A skąd wiesz :chytry:

bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :tongue4: :gwizdanie:

Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał :tongue4:

a to chyba po wyplacie bylo :tongue4:

Opublikowano

ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: :wink4:

Mi nie chodzi o paliwo, tylko już mi się znudziły wypady ta furą i nie jaram się z takich przejazdów - muszę zrobić dzikie konie żeby ochota mi wróciła :gwizdanie:

Opublikowano

Mam na tego spota tyle co do Częstochowy - tylko droga gorsza :gwizdanie:

ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:44_________________________________________________

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... :wallbash:

A skąd wiesz :chytry:

bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :tongue4: :gwizdanie:

Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał :tongue4:

a to chyba po wyplacie bylo :tongue4:

Dobra dobra nie każdy jeździ gnojowozem :tongue4: niektórzy muszą ciężko pracować żeby zarobić na paliwo :kox:

Opublikowano

ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: :wink4:

Mi nie chodzi o paliwo, tylko już mi się znudziły wypady ta furą i nie jaram się z takich przejazdów - muszę zrobić dzikie konie żeby ochota mi wróciła :gwizdanie:

to kup se radyjko i bedzie ciekawiej :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:50_________________________________________________

Mam na tego spota tyle co do Częstochowy - tylko droga gorsza :gwizdanie:

ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:44_________________________________________________

Weź ze sobą Keżora to cię potrzyma za rękę w aucie jak sam się boisz :decayed:

po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... :wallbash:

A skąd wiesz :chytry:

bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :tongue4: :gwizdanie:

Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał :tongue4:

a to chyba po wyplacie bylo :tongue4:

Dobra dobra nie każdy jeździ gnojowozem :tongue4: niektórzy muszą ciężko pracować żeby zarobić na paliwo :kox:

[/quote

ja ciezko pracuje a jakze a jezdze wiecej bo mam wlasnie gnojowoza

Opublikowano
  • Autor

do bezsensownych postów macie Gliwickie, tu sie prowadzi poważne rozmowy :kox:

ja jak dostane auto to moge jechać, a tak to nie jade :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________auto będe miał jeszcze w tym roku :jerk:

szkoda że dopiero jutro :thumbdown: bo właśnie dzwoniłem

Opublikowano

Co tu taka cisza? :mysli:

Opublikowano

w drodze z pracy :gwizdanie:

z dedykacją dla Kanara i całej reszty :decayed:

IqA2S.jpg

Opublikowano

w drodze z pracy :gwizdanie:

z dedykacją dla Kanara i całej reszty :decayed:

IqA2S.jpg

buhehehehehe zabiłeś mnie hehehe :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

dobre Stanley :polew: ale to nie ma znaczenia na ilu obrotach jeździsz tylko jak mocno przyspieszasz :P bo turbo Ci łąduje od samego dołu 1,3bara :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.