Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo nikogo nie ma :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo nikogo nie ma :wink4: :wink4:

:mysli: Keżor to wiem gdzie jest, ale gdzie reszta?

dalej piją ?

Opublikowano

jednak są ale się wstydzą :

krolu, stanley, Miszka82, Maxito1981 i 0 Gości przegląda ten wątek.

:gwizdanie:

Opublikowano

no ja jestem spokojnie

siema lachony :hi:

Opublikowano

to Max nadrabia

Miszka :hi:

:hi:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja też jestem ,auto za***rdalala :kox:

no ale musze lecieć hehe

także będe wiiiieeeeeczorem :wink4:

Opublikowano

co tam pany?

Opublikowano

3 dni walki z alkoholizmem :no:

trzeba zrobić pauze :gwizdanie:

Opublikowano

3 dni walki z alkoholizmem :no:

trzeba zrobić pauze :gwizdanie:

na Sokolskiej wszywki robią :gwizdanie:

Opublikowano

3 dni walki z alkoholizmem :no:

trzeba zrobić pauze :gwizdanie:

na Sokolskiej wszywki robią :gwizdanie:

nic o tym nie wiem :gwizdanie:

a gdzie te wszywki robią ?

w City Rocku ? :naughty:

Opublikowano

3 dni walki z alkoholizmem :no:

trzeba zrobić pauze :gwizdanie:

3 dni i 3 noce :decayed:

ale seria byla jak trzeba! :good:

pozdro Stanek :)

Opublikowano

3 dni walki z alkoholizmem :no:

trzeba zrobić pauze :gwizdanie:

3 dni i 3 noce :decayed:

ale seria byla jak trzeba! :good:

pozdro Stanek :)

:mysli:

Opublikowano

:hi:

siema ziomale wtym nowym mam nadzieje lepszym 2010.

wiedzę że we wtorek Miszka się postawi :wink4: :wink4: :wink4:

ale pewnie nikt pić nie będzie chciał po tak długim i męczącym weekendzie mnie już wątroba boli :(

widzę że keżor poskładał furacza ....

ciekawe na jak długo ???

Opublikowano

A mnie we wtorek nie będzie, keżora pewnie też nie... miszka 6zł do przodu :gwizdanie:

Opublikowano

3 dni walki z alkoholizmem :no:

trzeba zrobić pauze :gwizdanie:

3 dni i 3 noce :decayed:

ale seria byla jak trzeba! :good:

pozdro Stanek :)

masakra :decayed:

jeszcze tylko jedno dziś na sen i pauza :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

siema ziomale wtym nowym mam nadzieje lepszym 2010.

:good:

ale pewnie nikt pić nie będzie chciał po tak długim i męczącym weekendzie mnie już wątroba boli :(

też mam taką nadzieję :polew:

to może kupię Lechy free żeby każdy mógł się napić ?

widzę że keżor poskładał furacza ....

ciekawe na jak długo ???

aż znów będzie: jeb ciul d*p, d*p, d*p, jeb jeb :polew: ..........oby to stało się jak najpóźniej :good:

Opublikowano

Jutro work... ale ja się ciesze, że Chińczycy mają za niedługo NOWY ROK i miesiąc urlopu :decayed:

Opublikowano

Jutro work... ale ja się ciesze, że Chińczycy mają za niedługo NOWY ROK i miesiąc urlopu :decayed:

czemu we wtorek ciebie i keżora nie ma co się stało

krolu co to robotę zaczynasz to swoje czy znowu coś innego???

miszka co tam uciebie jak po świętach, starym nowym roku

Opublikowano

Jutro work... ale ja się ciesze, że Chińczycy mają za niedługo NOWY ROK i miesiąc urlopu :decayed:

czemu we wtorek ciebie i keżora nie ma co się stało

krolu co to robotę zaczynasz to swoje czy znowu coś innego???

miszka co tam uciebie jak po świętach, starym nowym roku

te dwa geje co o nich piszesz jadą na narty i dechę z gliwickimi :wallbash:

ja będę

kędzior pamiętaj o windowsie bo piwo czeka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.