Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja w tygodniu nie pije :gwizdanie: jutro za to sobie odpije :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe no ja też w tyg niepiję hehehe a w przyszłym tyg mija mi rok pracy na kopalni więc ja niewiem jak to przetrwam :kox:

Opublikowano

Krolu i Guregoru hamowac troszke sie i nie róbta sobie jaj z zgłos do moderatora :gwizdanie:

Opublikowano

ja w tygodniu nie pije :gwizdanie: jutro za to sobie odpije :>

ja to malo kiedy mam okazje wypic, a w barku to jeszcze kilka flaszek stoi

Opublikowano

Krolu i Guregoru hamowac troszke sie i nie róbta sobie jaj z zgłos do moderatora :gwizdanie:

ups.. wybacz, to był taki mały test :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

podoba mi się to hehehe

536fcac00278a3d7med.jpg

naucz sie wklejać fotki , musisz dać link z .jpg na końcu jak wkładasz w klamry :wink4:

a co do naklejki to jak bierzesz od michała z forum to ja też biore to zamów i nich wyśle do SMSa , bo jak nie posłał to moją ma mu wciepnąć

a jak już posłał to my sobie możemy razem wziąć :cool1:

Opublikowano

test to moze zaraz być dopiero :cool1::evil:

ps :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja w tygodniu nie pije :gwizdanie: jutro za to sobie odpije :>

ja to malo kiedy mam okazje wypic, a w barku to jeszcze kilka flaszek stoi

to dlatego musisz sobie dzisiaj cos otworzyc a jak nie chcesz sam pic do mnie podjedz sie napijemy
Opublikowano

test to moze zaraz być dopiero :cool1::evil:

ps :polew: :polew: :polew:

:wink4: :wink4:

Opublikowano

Keżor a ty jakie bierzesz naklejki? nom niewiem czemu mi niewyszlo dobrze dalem ale wogole sie niepojawilo wiec wykombinowalem w inny sposob hehe

Opublikowano

o zieloni strasza slask powialo groza :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

ja w tygodniu nie pije :gwizdanie: jutro za to sobie odpije :>

ja to malo kiedy mam okazje wypic, a w barku to jeszcze kilka flaszek stoi

to dlatego musisz sobie dzisiaj cos otworzyc a jak nie chcesz sam pic do mnie podjedz sie napijemy

moze byc Sambuca? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

test to moze zaraz być dopiero :cool1::evil:

ps :polew: :polew: :polew:

słyszałem kiedyś o jednym modzie co chciał sprawdzić w ramach Testu czy sam sobie może dać bana (bo myślał , że sie nie da )

no i sie dało :polew: :polew: a że tylko on miał władze na tamtym forum to sie forum posypało :polew: :polew:

Opublikowano

przerwa muszę dorobić drina :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Keżor a ty jakie bierzesz naklejki? nom niewiem czemu mi niewyszlo dobrze dalem ale wogole sie niepojawilo wiec wykombinowalem w inny sposob hehe

ja biore < V > z sedanem :decayed: to pisz do tego kolesia ,żeby wciepnął do koperty tą dla Ciebie też :wink4:
Opublikowano

Krolu i Guregoru hamowac troszke sie i nie róbta sobie jaj z zgłos do moderatora :gwizdanie:

Znaczy się że nie mogę chudzielcowi zmienić facjaty :kox:

:decayed:

Opublikowano

Keżor a ty jakie bierzesz naklejki? nom niewiem czemu mi niewyszlo dobrze dalem ale wogole sie niepojawilo wiec wykombinowalem w inny sposob hehe

ja biore < V > z sedanem :decayed: to pisz do tego kolesia ,żeby wciepnął do koperty tą dla Ciebie też :wink4:

Kedzior to wez 2 sztuki Avanta, 1 dla mnie :> ale kolor czarny mat

Opublikowano

A-rek ja biore po jednej sztuce tego i tego, tu masz link napisz do gościa żeby ci dorzucił do koperty http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naklejki_no_fat_chicks_nisko_i_szeroko-t112021.0.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 23:37_________________________________________________a naklejki ma tylko białe, wiem że na allegro też są sprzedawane ale niewiem w jakiej kwocie

Opublikowano
  • Autor

faktycznie są białe tylko :kwasny: ja bym wolał czarną , bo chciałem na klape nakleić , atak nie będzie widać :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.