Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i prezes przemówił :kox: :kox: :kox:

a teraz z innej beczki kto na bukowine już wpłacił

rózowy to wiem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i prezes przemówił :kox: :kox: :kox:

a teraz z innej beczki kto na bukowine już wpłacił

rózowy to wiem

Czy Ty KOLEGO piszesz o mnie? :mysli:

Opublikowano

250 kW - starczy :decayed:

na jakiś czas :tongue4:

No miałem 75 z dziurą było :kox: potem 75 bez dziury 2 miesiące :kox: potem 90 i było :kox: a już teraz jest :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:28_________________________________________________

i prezes przemówił :kox: :kox: :kox:

a teraz z innej beczki kto na bukowine już wpłacił

rózowy to wiem

kilka osób (Miron, Pucek, Patrikos) masz czas do końca stycznia :good:

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze nie wpłaciłem bom biedny , mam nadzieje że wyszkrobia kase do końca miecha :rolleyes:

Opublikowano

inne olej zwłaszcz jeden...

Chodzi o Gliwickie?? dlaczego to moje rodzime spoty ...

to takie dziwne albo jestes kat,

albo gliwicki

tylko jak ich przegonimy to nie wiem czy cię przyjmiemy spowrotem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

inne olej zwłaszcz jeden...

Chodzi o Gliwickie?? dlaczego to moje rodzime spoty ...

to takie dziwne albo jestes kat,

albo gliwicki

tylko jak ich przegonimy to nie wiem czy cię przyjmiemy spowrotem

:polew: :polew: :polew:

nie doczekanie Twoje :gwizdanie:

Opublikowano

i prezes przemówił :kox: :kox: :kox:

a teraz z innej beczki kto na bukowine już wpłacił

rózowy to wiem

Czy Ty KOLEGO piszesz o mnie? :mysli:

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

bo co

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

inne olej zwłaszcz jeden...

Chodzi o Gliwickie?? dlaczego to moje rodzime spoty ...

to takie dziwne albo jestes kat,

albo gliwicki

tylko jak ich przegonimy to nie wiem czy cię przyjmiemy spowrotem

:polew: :polew: :polew:

kurcze nie będziesz mi tu jakiś wyborów stawiał :decayed: :decayed:

jak byś coś tu znaczył :decayed: :decayed:

albo chociaż mógł mnie objechać :tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

to wszystko to żarty :good:

Opublikowano
  • Autor

inne olej zwłaszcz jeden...

Chodzi o Gliwickie?? dlaczego to moje rodzime spoty ...

to takie dziwne albo jestes kat,

albo gliwicki

tylko jak ich przegonimy to nie wiem czy cię przyjmiemy spowrotem

:polew: :polew: :polew:

nie doczekanie Twoje :gwizdanie:

taaaaa :naughty:

to jadymy z alfabetem :

A

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i prezes przemówił :kox: :kox: :kox:

a teraz z innej beczki kto na bukowine już wpłacił

rózowy to wiem

Czy Ty KOLEGO piszesz o mnie? :mysli:

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

bo co

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

za to stawiasz flaszke w Bukowinie :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:34_________________________________________________B

Opublikowano

ja jeszcze nie wpłaciłem bom biedny , mam nadzieje że wyszkrobia kase do końca miecha :rolleyes:

keżor łacze się z tobą w bólu czekam na jakąś podwyżkę

czy talary jakieś :wink4:

Opublikowano

c

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze nie wpłaciłem bom biedny , mam nadzieje że wyszkrobia kase do końca miecha :rolleyes:

keżor łacze się z tobą w bólu czekam na jakąś podwyżkę

czy talary jakieś :wink4:

jak bym pracował to by było łatwiej o podwyżke :)
Opublikowano

inne olej zwłaszcz jeden...

Chodzi o Gliwickie?? dlaczego to moje rodzime spoty ...

to takie dziwne albo jestes kat,

albo gliwicki

tylko jak ich przegonimy to nie wiem czy cię przyjmiemy spowrotem

:polew: :polew: :polew:

nie doczekanie Twoje :gwizdanie:

somes ja mam tydziń urlopu

damy rade

chyba :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

ja mam tego urlopu jeszcze kilka tygodni :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja mam tego urlopu jeszcze kilka tygodni :naughty:

no to pomożesz Maxowi :decayed:
Opublikowano

ja mam tego urlopu jeszcze kilka tygodni :naughty:

no to pomożesz Maxowi :decayed:

A kto to czytac bedzie???

Opublikowano

inne olej zwłaszcz jeden...

Chodzi o Gliwickie?? dlaczego to moje rodzime spoty ...

to takie dziwne albo jestes kat,

albo gliwicki

tylko jak ich przegonimy to nie wiem czy cię przyjmiemy spowrotem

:polew: :polew: :polew:

kurcze nie będziesz mi tu jakiś wyborów stawiał :decayed: :decayed:

jak byś coś tu znaczył :decayed: :decayed:

albo chociaż mógł mnie objechać :tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

to wszystko to żarty :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żart dobre krolu :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

ja mam tego urlopu jeszcze kilka tygodni :naughty:

no to pomożesz Maxowi :decayed:

ile płacisz? :naughty::decayed:

Opublikowano

ja mam tego urlopu jeszcze kilka tygodni :naughty:

no to pomożesz Maxowi :decayed:

ile płacisz? :naughty::decayed:

4 bułki, loda i kakao :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.