Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:tongue4: Max przestań pić bo wkońcu na spota niebędziesz mógł przyjechać hehehe (po pijaku się autem niejezdzi i plywać też niemożna) :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:tongue4: Max przestań pić bo wkońcu na spota niebędziesz mógł przyjechać hehehe (po pijaku się autem niejezdzi i plywać też niemożna) :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

i mnie na basen nie wpuścili/..... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

:bry:

Zalogowałem się wcześniej na komórce w pracy :naughty: Ja będę dziś i może kolega przyjedzie też :gwizdanie:

Tak jak Keżor piszę lepiej się lata bo ulicach bokami :wink4:

Opublikowano

najlepszy plac to jest "patelnia" , ale przy takim zmrożonym śniegu nie da sie już tam jeździć , ale w pierwszy śnieg jest wypasik , a tak to ja i tak wole po mieście polatać bokami jak popada :decayed:

dzis cały czas pada wieć nowy śnieg bedzie to może się da

:bry:

Zalogowałem się wcześniej na komórce w pracy :naughty: Ja będę dziś i może kolega przyjedzie też :gwizdanie:

Tak jak Keżor piszę lepiej się lata bo ulicach bokami :wink4:

też audi???

Opublikowano

:tongue4: Max przestań pić bo wkońcu na spota niebędziesz mógł przyjechać hehehe (po pijaku się autem niejezdzi i plywać też niemożna) :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

i mnie na basen nie wpuścili/..... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

A co za bardzo pijany byłeś? :naughty:
Opublikowano

akjam nie słuchaj kędziora coś mu się pozajączkowało

nikt tu nie pije a basen był zamknięty

wezmiesz to swoje radio czy je opierdoliłeś

Opublikowano
też audi???

A4 Avant :wink4:

Opublikowano
też audi???

A4 Avant :wink4:

ciemna zieleń? :gwizdanie:

Max nieściemniaj że basen o 14 jest zamknięty hehe przyznaj się że pijanych no sory podwpływem alkoholu niewpuszczają hehe

Opublikowano

Tak Kędzior to ten kolega co był wtedy pod realem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale na patelni ludzie szaleli , potem te koleiny zamarzły , na to spadnie świeży śnieg to już w ogóle będzie dramat , ale możemy tam podskoczyć :wink4:

Opublikowano

ja dzisiaj nieszaleje, popatrze jak inni to robią :decayed:

Opublikowano

akjam nie słuchaj kędziora coś mu się pozajączkowało

nikt tu nie pije a basen był zamknięty

wezmiesz to swoje radio czy je opierdoliłeś

W tym tygodniu mam je oddać ale nie wiem czy wezmę bo znowu siedzę w robocie i jak przyjade to prosto z pracy! :disgust:
Opublikowano

ja dzisiaj nieszaleje, popatrze jak inni to robią :decayed:

wymiękasz ???? :mysli: :mysli: :mysli:

przecież po 10

talary juz dostałeś

ale pewnie połowe przepiłeś :polew: :polew: :polew: :polew:

pijaku jeden

ja sie zaszyłem i nie pije od 15min

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:53_________________________________________________

akjam nie słuchaj kędziora coś mu się pozajączkowało

nikt tu nie pije a basen był zamknięty

wezmiesz to swoje radio czy je opierdoliłeś

W tym tygodniu mam je oddać ale nie wiem czy wezmę bo znowu siedzę w robocie i jak przyjade to prosto z pracy! :disgust:

spoko :cool1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:54_________________________________________________rafał co ty taki milczący dziś jesteś z komóry napiepszasz :decayed:

Opublikowano

jakie talary czy ja o czymś niewiem? hehehe

nieszaleję bo niechcę żeby mi rura całkowicię wyleciała hehehe bo się gdzieś poluzowała

Opublikowano

a co z ruskim dietetykiem

obraził się na nas czy co ???[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:55_________________________________________________

jakie talary czy ja o czymś niewiem? hehehe

nieszaleję bo niechcę żeby mi rura całkowicię wyleciała hehehe bo się gdzieś poluzowała

jaka rura masz wolne to zapitalaj to zrobić a nie marudzisz

Opublikowano

Misza reza dlatego mało na forum jest :>

Opublikowano

Misza reza dlatego mało na forum jest :>

co NOS zakłada do bolidu

a krolu pewnie torta piecze !!!

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kędziorowicz , weź mi tą część dolotu na spota :gwizdanie:

Opublikowano

mam ją cały czas przy sobię właśnie zapomniałem ci ostatnio jej dać później, sorki :notworthy:

Max z tego co mi wiadomo to Miszka ostatnio zrobił kilka modów:

pierwszy z nich to odśnieżenie auta :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka

Misza reza dlatego mało na forum jest :>

co NOS zakłada do bolidu

a krolu pewnie torta piecze !!!

:gwizdanie: :gwizdanie:

Miszka to chyba reza ale ogrzewanie w swoim nowym mieszkaniu... :naughty: Krolu ma dziś urodzinY czy co? :mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.