Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na lince w odległości 5metrów od siebie 130kph ? bardzo odpowiedzialne :wallbash: cud że nie musieliście nagle przyhamować , albo nie napompowały Ci sie hamulce w peżo :gwizdanie:

peugot był odpalony wszystko działało :gwizdanie: poza tym passat ma hak :decayed:

ale to nie zmienia że byliście mega blisko siebie :gwizdanie: no nic , ważne że nic sie nie stało :good:

Stanley no my tak zrobiliśmy hehehe

no dawno sie tak nie najadłem , a niektórzy nabrali tyle , że wyrzucali potem całe big maki :polew: :polew:

ide spać :nuda::hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu i tak zostawiliśmy im twój adres :tongue4::polew::wink4:

Opublikowano

ale to nie zmienia że byliście mega blisko siebie :gwizdanie: no nic , ważne że nic sie nie stało :good:

Było to na tyle bezpieczne, że można było jechac... i pusta autostrada :)

Krolu i tak zostawiliśmy im twój adres :tongue4::polew::wink4:

Ciekawe skąd go mieliście :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja im nie dałem adresu :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

niewiem jakoś tak przypadkiem wpadł nam w ręce :naughty:

Opublikowano

Krolu, jakaś blondyna o Ciebie się pytała :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu, jakaś blondyna o Ciebie się pytała :naughty: :gwizdanie:

Przyjechała na darmowe vaginowanie ? :kox:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________

ja im nie dałem adresu :gwizdanie: :decayed:

:mysli: :mysli:

Opublikowano

z wieczora :hi:

dzięki za spota Panowie :wink4:

prowadziłem za sobą potem do samych Gliwic RS4 - dołączyła do naszej kolumny :kox:

ale się k**wa nie dał podpuścić :decayed:

Opublikowano

Krolu, jakaś blondyna o Ciebie się pytała :naughty: :gwizdanie:

Przyjechała na darmowe vaginowanie ? :kox:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________

ja im nie dałem adresu :gwizdanie: :decayed:

:mysli: :mysli:

moze i chciała się vaginować :mysli:

wspominała coś o przytkanym zaworze EGR i ze cos jej przepływka niedomaga :naughty:

Opublikowano

:hi:

nie dotarłem niestety... ;( ale doceniam, że czekaliście...

byłem Niemczech po zepsutego peugota 307 sw ... padło sprzęgło... bylem holowany przez 350 km autostrada... :decayed:

AJM dał radę ... 130 km.h z 1,5 tonowym peugotem na holu :good: :good: :good: nie ma to jak samochody grupy VAG :good: :good:

Ciasto będzie za tydzień dla chętnych zapraszam :hi:

oprucz ciasta jeszcze rachunek w Macu ci został do zapłacenia

:polew: :polew:

hehe

ja chciałem na koniec jeszcze do McDrive podjechać i wziąść coś do domu na ten wspólny rachunek :decayed:

stanley jak w piatek nie będziesz miał fury to cię mogę zbrać do gl zresztą powiedziałem żę mogę powodzić więc dla niektórych zielone światło co do picia

Opublikowano

ja im nie dałem adresu :gwizdanie: :decayed:

W takim razie, to tylko Miszka,Stanley, Max, Diman, Kanar i Piterra znają mój adres :decayed:

Opublikowano

ja im nie dałem adresu :gwizdanie: :decayed:

W takim razie, to tylko Miszka,Stanley, Max, Diman, Kanar i Piterra znają mój adres :decayed:

Kanara i Piterry nie było więc też odpadają :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:00_________________________________________________

:hi:

nie dotarłem niestety... ;( ale doceniam, że czekaliście...

byłem Niemczech po zepsutego peugota 307 sw ... padło sprzęgło... bylem holowany przez 350 km autostrada... :decayed:

AJM dał radę ... 130 km.h z 1,5 tonowym peugotem na holu :good: :good: :good: nie ma to jak samochody grupy VAG :good: :good:

Ciasto będzie za tydzień dla chętnych zapraszam :hi:

oprucz ciasta jeszcze rachunek w Macu ci został do zapłacenia

:polew: :polew:

hehe

ja chciałem na koniec jeszcze do McDrive podjechać i wziąść coś do domu na ten wspólny rachunek :decayed:

stanley jak w piatek nie będziesz miał fury to cię mogę zbrać do gl zresztą powiedziałem żę mogę powodzić więc dla niektórych zielone światło co do picia

spoko :good:

a strój w piątek dowolny ? :mysli:

Opublikowano

Keżor doszedł mi kolektor ssący :wink4: chcesz go takiego i będziesz się z tym bawił czy czyścić Ci? :)

Opublikowano

z wieczora :hi:

dzięki za spota Panowie :wink4:

prowadziłem za sobą potem do samych Gliwic RS4 - dołączyła do naszej kolumny :kox:

ale się ku***a nie dał podpuścić :decayed:

somes jak on by depnął to nie wiem kto by za nim pogonił ale fajny widok

taka rzadkość ciekawe czy ktoś go do polski ciągnął czy turysta

to ile masz tych kuni??/ [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:02_________________________________________________

ja im nie dałem adresu :gwizdanie: :decayed:

W takim razie, to tylko Miszka,Stanley, Max, Diman, Kanar i Piterra znają mój adres :decayed:

Kanara i Piterry nie było więc też odpadają :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:00_________________________________________________

:hi:

nie dotarłem niestety... ;( ale doceniam, że czekaliście...

byłem Niemczech po zepsutego peugota 307 sw ... padło sprzęgło... bylem holowany przez 350 km autostrada... :decayed:

AJM dał radę ... 130 km.h z 1,5 tonowym peugotem na holu :good: :good: :good: nie ma to jak samochody grupy VAG :good: :good:

Ciasto będzie za tydzień dla chętnych zapraszam :hi:

oprucz ciasta jeszcze rachunek w Macu ci został do zapłacenia

:polew: :polew:

hehe

ja chciałem na koniec jeszcze do McDrive podjechać i wziąść coś do domu na ten wspólny rachunek :decayed:

stanley jak w piatek nie będziesz miał fury to cię mogę zbrać do gl zresztą powiedziałem żę mogę powodzić więc dla niektórych zielone światło co do picia

spoko :good:

a strój w piątek dowolny ? :mysli:

chopie najlepszy ancug oblekej i binder obowiązkowo

:polew: :polew: :polew: :polew:

ala mnie możesz w samym listku wyskoczyć

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Maxito no widziałem że jak od 120km/h z kreski pojechaliśmy to w moment Cię nie widziałem :decayed:

150+ hp jakoś będzie na chwilę obecną myślę i z 340Nm?

Opublikowano

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

Opublikowano

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

Opublikowano

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

i dobrze gadasz bo do mnie Johnie W. się uśmiecha :decayed:

Opublikowano

Max - a masz do mnie po drodze ? Jak tak to sobie w piątek z 2 piwka strzele :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:07_________________________________________________

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

Ja mam pół bagażnika i ciasto :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kurw* jestem tak pojedzony że masakra chyba zaraz pękne hehehehe

ja już sącze 3 tyskie, jutro wolne to trzeba korzystac z życia :decayed:

a co do sączenia to sobie też coś zrobię :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.