Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bo flacha jest do odebranie na nastepnym spocie :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley jaki zakład :gwizdanie: ?

jeżeli masz niezapięte pasy to czy airbagi wystrzelą czy nie ( chlopaki sprecyzowali, że chodzi o model B7)

Akjam twierdzi ze wystrzelą

Diman, że nie wystrzelą

w żadnym aucie grupy VAG nie wystrzelą :wink4:

dla potwierdzenia miałem strzały ostre wcześniej nie bitymi: A4 B5, Passat B5 FL, A6 C5, A3 2006r, starsza beja 5 :good:

tez jestem tego zdania ale cza bedzie to u jakiegos fachowca sprawdzic

po co sprawdzać? na własnej skórze przetestowałem :decayed:

Opublikowano

jak tam Oko dojechałeś do domu? :)

Opublikowano

no bo flacha jest do odebranie na nastepnym spocie :naughty:

za piękne argumenty kilka kieliszków dla mnie :polew:

Opublikowano

ok chwilke mnie niebyło już jestem hehe steskniliście się hehe

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:32_________________________________________________Max ja żebym padł to jeden drin to trochę mało no chyba że jakiś konkretny z 2litrowy hehe

oj nie przechwalaj mi się tu ile ty to nie potrafisz wyżłopać

dwa góra trzy i leżysz jak opos

a ty już musisz wypeplać prawdę chciałem się trochę poprzechwalać ehehe szkoda że niejade z wami na ogolnopolskiego :wallbash:

a co stoi na przeszkodzie

Opublikowano

spoko poleje wam ale troszke wytlumacze jezeli by poduszki przy nie zapietych pasach wystrzelaly to by wystrzelily nawet gdy pasarzera nie ma na siedzeniu a poco :mysli:

Opublikowano

ok chwilke mnie niebyło już jestem hehe steskniliście się hehe

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:32_________________________________________________Max ja żebym padł to jeden drin to trochę mało no chyba że jakiś konkretny z 2litrowy hehe

oj nie przechwalaj mi się tu ile ty to nie potrafisz wyżłopać

dwa góra trzy i leżysz jak opos

a ty już musisz wypeplać prawdę chciałem się trochę poprzechwalać ehehe szkoda że niejade z wami na ogolnopolskiego :wallbash:

wpisuj sie na rezerwowa liste, mysle ze troche osob zrezygnuje :naughty:

Opublikowano

ok chwilke mnie niebyło już jestem hehe steskniliście się hehe

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:32_________________________________________________Max ja żebym padł to jeden drin to trochę mało no chyba że jakiś konkretny z 2litrowy hehe

oj nie przechwalaj mi się tu ile ty to nie potrafisz wyżłopać

dwa góra trzy i leżysz jak opos

a ty już musisz wypeplać prawdę chciałem się trochę poprzechwalać ehehe szkoda że niejade z wami na ogolnopolskiego :wallbash:

wpisuj sie na rezerwowa liste, mysle ze troche osob zrezygnuje :naughty:

to napewno egon ma jedno wolne miejsce wiec pogadaj z nim

Opublikowano

jak go zobacze to zagadam:)

Opublikowano

ok chwilke mnie niebyło już jestem hehe steskniliście się hehe

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:32_________________________________________________Max ja żebym padł to jeden drin to trochę mało no chyba że jakiś konkretny z 2litrowy hehe

oj nie przechwalaj mi się tu ile ty to nie potrafisz wyżłopać

dwa góra trzy i leżysz jak opos

a ty już musisz wypeplać prawdę chciałem się trochę poprzechwalać ehehe szkoda że niejade z wami na ogolnopolskiego :wallbash:

wpisuj sie na rezerwowa liste, mysle ze troche osob zrezygnuje :naughty:

to napewno egon ma jedno wolne miejsce wiec pogadaj z nim

:good:

sprawdzimy jak sie spisze quattro na gorskich sciezkach :naughty::kox:

wiem jedno, nastepne autko tylko z Q

Opublikowano

kędzior podobno ktoś z Gliwic ma jedno wolne miejsce co prawda dla panienki ale jak sie ogolisz i nogi wydepilujesz to wiesz morze się da nabrać i cie zabierze ze sobą pogadaj na Gliwicach

Opublikowano

to napewno egon ma jedno wolne miejsce wiec pogadaj z nim

Egon ma miejsce klepnięte dla mnie :wink4:

spoko poleje wam ale troszke wytlumacze jezeli by poduszki przy nie zapietych pasach wystrzelaly to by wystrzelily nawet gdy pasarzera nie ma na siedzeniu a poco :mysli:

to jest jedna sprawa a dwa że przy nie zapiętych pasach jak poducha wystrzeli to Ci kręgosłup złamie

Opublikowano

jak tam Oko dojechałeś do domu? :)

Dojechałe, dojechałem :gwizdanie:

Byłem się jeszcze poślizgać sie po okolicy. Na lepszy sen :decayed:

Opublikowano

nom ale to ja bym się z kimś zabrał bo niewiem jak bym wrócił haha

Opublikowano

o diman o tym gada :polew: :polew:

Opublikowano

kędzior podobno ktoś z Gliwic ma jedno wolne miejsce co prawda dla panienki ale jak sie ogolisz i nogi wydepilujesz to wiesz morze się da nabrać i cie zabierze ze sobą pogadaj na Gliwicach

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o diman o tym gada :polew: :polew:

a ja już zweryfikowałem :wink4:

byłem pierwszy po to miejsce :decayed: ale jak pojadę do NL to będzie wolne :)

Opublikowano

człowiek niezdąży nawet zdania napisać a tu już o czym innym wątek :blink:

Opublikowano

nom ale to ja bym się z kimś zabrał bo niewiem jak bym wrócił haha

mozesz jechac ze mna

ja jade -> do

a ty z powrotem <-

:polew:

Opublikowano

człowiek niezdąży nawet zdania napisać a tu już o czym innym wątek :blink:

musiałbyś na gliwickie wpaść jak w formie jesteśmy :wink4: wtedy jest: "w czasie pisania wiadomości wysłano 27 odpowiedzi" :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.