Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przypatrzcie się dokładnie hehehehe :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

człowiek niezdąży nawet zdania napisać a tu już o czym innym wątek :blink:

musiałbyś na gliwickie wpaść jak w formie jesteśmy :wink4: wtedy jest: "w czasie pisania wiadomości wysłano 27 odpowiedzi" :naughty:

ta napewno

jak ci kompa zamula to tak się robi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

człowiek niezdąży nawet zdania napisać a tu już o czym innym wątek :blink:

musiałbyś na gliwickie wpaść jak w formie jesteśmy :wink4: wtedy jest: "w czasie pisania wiadomości wysłano 27 odpowiedzi" :naughty:

:no:

ile to jest stron ?

:polew:

Opublikowano

człowiek niezdąży nawet zdania napisać a tu już o czym innym wątek :blink:

musiałbyś na gliwickie wpaść jak w formie jesteśmy :wink4: wtedy jest: "w czasie pisania wiadomości wysłano 27 odpowiedzi" :naughty:

ta napewno

jak ci kompa zamula to tak się robi :polew: :polew: :polew:

był dzień że około ponad 80 stron ciachnęliśmy chyba :decayed: każdy bał się iść odlać bo kilka stron w dupe :polew:

Opublikowano

człowiek niezdąży nawet zdania napisać a tu już o czym innym wątek :blink:

musiałbyś na gliwickie wpaść jak w formie jesteśmy :wink4: wtedy jest: "w czasie pisania wiadomości wysłano 27 odpowiedzi" :naughty:

ta napewno

jak ci kompa zamula to tak się robi :polew: :polew: :polew:

był dzień że około ponad 80 stron ciachnęliśmy chyba :decayed: każdy bał się iść odlać bo kilka stron w dupe :polew:

:polew:

to tak jak Ci co grali w Quake w sieci a obok nich wypinały się dupencje :polew:

Opublikowano

przypatrzcie się dokładnie hehehehe :polew:

to co na stępnym spocie

180 lecimy nie będziemy gorsi tylko kto będzie na sankach ???

ja za ciężki jestem i mam za wolne auto...

Opublikowano

przypatrzcie się dokładnie hehehehe :polew:

Istne szaleństwo :shocked: :shocked:

Opublikowano

przypatrzcie się dokładnie hehehehe :polew:

to co na stępnym spocie

180 lecimy nie będziemy gorsi tylko kto będzie na sankach ???

ja za ciężki jestem i mam za wolne auto...

jakis bobslej zrobimy i wsadzimy dwoch najlzejszych :decayed:

Opublikowano

przypatrzcie się dokładnie hehehehe :polew:

to co na stępnym spocie

180 lecimy nie będziemy gorsi tylko kto będzie na sankach ???

ja za ciężki jestem i mam za wolne auto...

ja chcę :kox:

Opublikowano

człowiek niezdąży nawet zdania napisać a tu już o czym innym wątek :blink:

musiałbyś na gliwickie wpaść jak w formie jesteśmy :wink4: wtedy jest: "w czasie pisania wiadomości wysłano 27 odpowiedzi" :naughty:

ta napewno

jak ci kompa zamula to tak się robi :polew: :polew: :polew:

był dzień że około ponad 80 stron ciachnęliśmy chyba :decayed: każdy bał się iść odlać bo kilka stron w dupe :polew:

i co każdy pampersam miał na sobie :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 222 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

A u nas 222 odpowiedzi

Opublikowano

1TPdAr.jpg

kto ma do niej nr tel albo ma ja w znajomych na NK ?

Opublikowano

Miron zamykał temat jak chciał coś zrobić :polew:

Opublikowano

hehe nom fajne pipki fajne:P a teraz coś z innej beczki hehe

NOPI_CHICK4.jpg

Opublikowano

przypatrzcie się dokładnie hehehehe :polew:

to co na stępnym spocie

180 lecimy nie będziemy gorsi tylko kto będzie na sankach ???

ja za ciężki jestem i mam za wolne auto...

ja chcę :kox:

somes ty widze chcesz wszystkiego spróbować

do odważnych świat należy

Opublikowano

hehe nom fajne pipki fajne:P a teraz coś z innej beczki hehe

NOPI_CHICK4.jpg

znam ją :decayed::kox:

Opublikowano

somes ty widze chcesz wszystkiego spróbować

do odważnych świat należy

:decayed:

hehe nom fajne pipki fajne:P a teraz coś z innej beczki hehe

NOPI_CHICK4.jpg

znam ją :decayed::kox:

ja kiedyś znałem ale w zeszłym roku nam się kontakt urwał..

Opublikowano

taaa widzę że cię bania łapie hehe

Opublikowano

Diman teraz mi się przypomniało że Ci za frytki nie dałem :polew: postaram się pamiętać na następnym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

1TPdAr.jpg

kto ma do niej nr tel albo ma ja w znajomych na NK ?

stanley sprawdź czy żona mocno śpi

bo ci zrobi to samo co miszce

zapird... ci kabel od intrnetu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley a jak tam twojej kobiecie się podobał spocik?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.