Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

somes ty widze chcesz wszystkiego spróbować

do odważnych świat należy

:decayed:

hehe nom fajne pipki fajne:P a teraz coś z innej beczki hehe

NOPI_CHICK4.jpg

znam ją :decayed::kox:

ja kiedyś znałem ale w zeszłym roku nam się kontakt urwał..

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman teraz mi się przypomniało że Ci za frytki nie dałem :polew: postaram się pamiętać na następnym :polew: :polew: :polew:

wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynos :decayed:

Opublikowano

somes ty widze chcesz wszystkiego spróbować

do odważnych świat należy

:decayed:

hehe nom fajne pipki fajne:P a teraz coś z innej beczki hehe

NOPI_CHICK4.jpg

znam ją :decayed::kox:

ja kiedyś znałem ale w zeszłym roku nam się kontakt urwał..

:polew: :polew: :polew:

:decayed::polew:

<madzia> czy wy wychodzicie czasem na zewnątrz?!

<Phaet> Na zewnątrz czego??

<zerco> Ja nie wychodze odkąd oślepiło mnie światło z góry

<zerco> To było straszne! Takie całe żółte i świecące

<Phaet> To chyba słońce. Czytałem kiedyś coś o tym

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

HotChickInPinkPanties.jpg

The-Hot-Chick-4-TPW6EFI6Z4-1024x768.jpg buehehehhe oglądaliście ten film? kurw* mnei ten aktor rozwala dobry jest kolo

Opublikowano

Diman teraz mi się przypomniało że Ci za frytki nie dałem :polew: postaram się pamiętać na następnym :polew: :polew: :polew:

wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynas :decayed:

jak Cię przyciśnie to sobie o mnie przypomnisz :polew: :polew: :polew:

że Ci stoję 3zł czy ile to kosztowało :polew::decayed:

Opublikowano

Diman teraz mi się przypomniało że Ci za frytki nie dałem :polew: postaram się pamiętać na następnym :polew: :polew: :polew:

wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynas :decayed:

patrz diman mnie chciał skubnąć na frytki

a zrobił ciebie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley a jak tam twojej kobiecie się podobał spocik?

hehe spoko, podobalo sie. Mam nadzieje ze nie bedzie chciala jezdzic co tydz bo sie z Miszka juz nie poslizgamy :polew:

A jak tak to niech sobie zbiera na auto zeby jezdzic na spoty :decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:04_________________________________________________

somes ty widze chcesz wszystkiego spróbować

do odważnych świat należy

:decayed:

hehe nom fajne pipki fajne:P a teraz coś z innej beczki hehe

NOPI_CHICK4.jpg

znam ją :decayed::kox:

ja kiedyś znałem ale w zeszłym roku nam się kontakt urwał..

tez wlasnie jakos rok temu przestala do mnie wydzwaniać :mysli:

Opublikowano

Diman teraz mi się przypomniało że Ci za frytki nie dałem :polew: postaram się pamiętać na następnym :polew: :polew: :polew:

wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynas :decayed:

jak Cię przyciśnie to sobie o mnie przypomnisz :polew: :polew: :polew:

że Ci stoję 3zł czy ile to kosztowało :polew::decayed:

4.5 nie ujmuj sobie tera to juz 5 lecisz wiec sie spiesz bo jutro bedzie 10

Opublikowano

tez wlasnie jakos rok temu przestala do mnie wydzwaniać :mysli:

no słyszałem właśnie że się zawiodła na jakimś Stanley'u i zmieniła orientacje :mysli:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:06_________________________________________________

Diman teraz mi się przypomniało że Ci za frytki nie dałem :polew: postaram się pamiętać na następnym :polew: :polew: :polew:

wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynas :decayed:

jak Cię przyciśnie to sobie o mnie przypomnisz :polew: :polew: :polew:

że Ci stoję 3zł czy ile to kosztowało :polew::decayed:

4.5 nie ujmuj sobie tera to juz 5 lecisz wiec sie spiesz bo jutro bedzie 10

o k**wa... ok jutro wezmę providenta :mysli:

Opublikowano

HotChickInPinkPanties.jpg

The-Hot-Chick-4-TPW6EFI6Z4-1024x768.jpg buehehehhe oglądaliście ten film? kurw* mnei ten aktor rozwala dobry jest kolo

kędzior co ty chcesz chłopaków podjarać czy sobie zarzucasz

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

HotChickInPinkPanties.jpg

The-Hot-Chick-4-TPW6EFI6Z4-1024x768.jpg buehehehhe oglądaliście ten film? kurw* mnei ten aktor rozwala dobry jest kolo

Kędzior, co to za gej?

na jakie Ty strony wchodzisz?

nie masz założonej blokady rodzicielskiej?

:tongue4:

Opublikowano

mam załozona ale poczytałem na necie i ją obszedłem :> Stanley niemów że nieoglądałeś tego filmu z tym gościem?

Opublikowano

tez wlasnie jakos rok temu przestala do mnie wydzwaniać :mysli:

no słyszałem właśnie że się zawiodła na jakimś Stanley'u i zmieniła orientacje :mysli:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:06_________________________________________________

Diman teraz mi się przypomniało że Ci za frytki nie dałem :polew: postaram się pamiętać na następnym :polew: :polew: :polew:

wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynas :decayed:

jak Cię przyciśnie to sobie o mnie przypomnisz :polew: :polew: :polew:

że Ci stoję 3zł czy ile to kosztowało :polew::decayed:

4.5 nie ujmuj sobie tera to juz 5 lecisz wiec sie spiesz bo jutro bedzie 10

o ku***a... ok jutro wezmę providenta :mysli:

przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy :polew:

Opublikowano

przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy :polew:

nie no Diman jak potrzebujesz to Ci jutro przyniosę? :cool1::tongue4:

Opublikowano

ale mnie wk***ia jeden gościu aaaa :naughty:

zaraz zacznie się jazda chyba :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/slisko-t110377.0.html;new#new

bardziej slisko niz na naszym placu :gwizdanie:, ogladam i jak cos dolaczam do dyskusji :decayed:

fajny podkład muz... :naughty:

moze tam jakies czarnuchy w nocy wode wylaly :kox:

w tej stłuczce wina tego ostatniego :decayed:

wszystko z jego OC :polew:

Opublikowano

ale mnie wk***ia jeden gościu aaaa :naughty:

zaraz zacznie się jazda chyba :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/slisko-t110377.0.html;new#new

bardziej slisko niz na naszym placu :gwizdanie:, ogladam i jak cos dolaczam do dyskusji :decayed:

już to zgłosiłem i Domjenick porządek zrobił :wink4:

Opublikowano

a ja mam już chill out hehehe

Opublikowano

przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy :polew:

nie no Diman jak potrzebujesz to Ci jutro przyniosę? :cool1::tongue4:

na jutro to bedzie za pozno teraz potrzebuje :gwizdanie:

Opublikowano

przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy :polew:

nie no Diman jak potrzebujesz to Ci jutro przyniosę? :cool1::tongue4:

na jutro to bedzie za pozno teraz potrzebuje :gwizdanie:

a co musisz monetę wrzucić żeby zęby umyć? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.